PoradyNajmocniejsza kreatyna 2024

Najmocniejsza kreatyna 2024

Najmocniejsza kreatyna Body Empire

Body Empire® tworzy nową ligę produktów z najmocniejszą kreatyną

Marka Body Empire® połączyła najwyższą przyswajalność kreatyny z najmocniejszą i najczystszą jej formą, co sprawia, że razem z produktem CREATINE 100% MONOHYDRATE MICRONIZED FORMULA Body Empire® powstała nowa liga premium produktów keratynowych na rynku. Na ten moment nie znajdziemy produktu, który jest jego mocnym rywalem.

Monohydrat kreatyny to substancja o udowodnionym działaniu zwiększającym moc i wytrzymałość  

Zmikronizowany monohydrat kreatyny marki Body Empire® to wysokiej jakości preparat odżywczy wspomagający treningi. Monohydrat kreatyny zawarty w preparacie Body Empire® jest najdokładniej zbadaną naukowo formą kreatyny. Żadna inna forma kreatyny nie wykazała w badaniach większej skuteczności w zwiększaniu stężenia tej substancji w mięśniach, a więc również w zwiększaniu mocy i wytrzymałości.

Najlepsza przyswajalność Creatine 100% Monohydrate Micronized Formula 200MESH Body Empire®

Dlaczego w przypadku tego produktu zastosowano mikronizację? W najlepszych produktach z kreatyną powinno się postawić nie tylko na jej moc, ale również na stopnień przyswajalności substancji. Mniejsze cząsteczki przyswajają się lepiej. Mikronizacja to o prostu rozdrabnianie. Dzięki takiemu rozdrabnianiu zwiększa się powierzchnia substancji czynnej z enzymami trawiennymi, a tym samym rośnie jej biodostępność. Poziom biodostępności substancji wskazuje, ile substancji czynnej z podanej porcji dostaje się do krążenia ogólnego oraz szybkość wchłaniania tej substancji. Kreatyna Body Empire® wchłania się szybko, dobrze się przyswaja i jest wysoko biodostępna.

 

Monohydrat kreatyny dla wegan i wegetarian

Kreatyna Body Empire® jest nie tylko najmocniejsza na rynku i świetnie przyswajalna. Jest również w 100% wegańska. Zaobserwowano, że sportowcy, którzy są weganami lub wegetarianami mają niższe mięśniowe stężenie kreatyny.

Przykładowo – kreatyna jest nieobecna w wegańskiej diecie, a badania sugerują, że to właśnie ta substancja zwiększa wydajność pracy mięśni, jak również może poprawiać funkcje kognitywne, np. pamięć roboczą. Można więc założyć, że suplementacja monohydratem kreatyny Body Empire® będzie jeszcze bardziej wskazana sportowcom weganom i wegetarianom niż osobom, które nie unikają w diecie produktów pochodzenia zwierzęcego, a efekty, które odnotują, będą jeszcze lepsze i szybsze.

Monohydrat kreatyny Body Empire® w postaci proszku do rozpuszczania zapewnia wygodę stosowania

Kreatyna Body Empire® to proszek do rozpuszczania o neutralnym smaku. Dzięki temu możesz rozpuścić dzienną porcję w wodzie, w soku, w napoju z glukozą lub w innym ulubionym napoju, który zabierasz ze sobą na siłownię. Kreatyna Body Empire® nie zmieni odczuwalnie smaku Twojego ulubionego napoju.

100% Monohydrat Kreatyny 500 g – najlepsza jakość w ekonomicznym opakowaniu

Każdy z nas lubi, kiedy jest dużo, niedrogo i najlepszej jakości – trudno się z tym nie zgodzić, tym bardziej w aktualnej sytuacji ekonomicznej. W kolejnym stwierdzeniu również będziemy zgodni: na zdrowiu nie warto oszczędzać.

Wybierz ekonomiczne opakowanie Kreatyny Body Empire®, która wystarczy na 146 porcji produktu, gdzie jedna porcja to 3,41g najczystszego monohydratu kreatyny.

Dlaczego czystość jest taka ważna? Czy śladowa ilość wypełniaczy faktycznie ma znaczenie? Tak. Nawet niewielka ilość zanieczyszczeń i wypełniaczy ma wpływ na organizm, jeśli planujesz systematyczną, długoterminową suplementację. Nie wybierając jakości premium ryzykujesz, że to, co ma w założeniu przynieść korzyść, obciąży organizm.

Nie kupuj suplementów diety, których producenci nie deklarują, ile procent zawartości kreatyny jest w formie substancji przez nich zastosowanej. Jeżeli producent nie deklaruje zawartości, to oznacza, że nie masz pewności, czy w środku nie znajdziesz cukrów, wypełniaczy, substancji kontrowersyjnych i nieprzebadanych.

Wysoki stopień zawartości kreatyny (99,92%), brak zanieczyszczeń, użyta forma substancji oraz wysoki stopień rozdrobnienia sprawiają, że Creatine 100% Monohydrate Micronized Formula Body Empire® to najmocniejszy uzyskany aktualnie monohydrat kreatyny na rynku.

 

Udostępnij dalej:

Inne artykuły

Back to top