OdchudzanieNajlepsza kreatyna 2024

Najlepsza kreatyna 2024

Najlepsza i najmocniejsza Kreatyna Body Empire®

Według ekspertów marki Body Empire® – naukowców i zawodowych sportowców, Creatine 100% Monohydrate Micronized Formula 200 MESH to najlepszy produkt dostępny aktualnie na rynku. Jego unikatowość daje mu przewagę nad konkurentami. Jego czołowa pozycja wynika z zastosowania składnika najlepszej jakości o krystalicznej czystości oraz użycia technologii mikronizowania pozwalającej na uzyskanie stopnia rozdrobnienia 200 MESH.

 

Skuteczność monohydratu kreatyny, substancji zawartej w produkcie Body Empire®, potwierdzają badania naukowe

W kreatynie Body Empire® zastosowaliśmy monohydrat, czyli kreatynę w najprostszej postaci. Jest to postać kreatyny, której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Obecnie kreatyna jest uważana za jeden z najlepszych środków anabolicznych, które są dozwolone. Polecana jest osobom chcącym szybko rozbudować beztłuszczową masę mięśniową i zwiększyć wyniki sportowe.

Źródła naukowe wskazują, że wspomaganie diety monohydratem kreatyny, połączone z odpowiednio dobranym treningiem oporowym umożliwia przyrost masy ciała oraz podstawowych grup mięśniowych, ważnych przy wykonywaniu sportów siłowych. Suplementacja monohydratem kreatyny pozwala również na szybką rozbudowę beztłuszczowej masy ciała. Przyjmowanie kreatyny łącznie z wysokobiałkową dietą ma wpływ na wzrost możliwości siłowych, objawiających się zwiększoną wytrzymałością, a więc większą liczbą powtórzeń podczas wykonywania krótkotrwałego, powtarzalnego wysiłku fizycznego.*,**.

 

 

Co daje stosowanie monohydratu kreatyny?

Przyrost siły

Możliwość wykonania większej ilości powtórzeń podczas treningu lub, jeśli Twoją dziedziną są sporty wydolnościowe np. bieganie, jazda na rowerze, pokonanie dłuższego dystansu. W przypadku lekkoatletyki reakcja mięśni jest bardziej dynamiczna, dzięki kumulacji większej ilości zapasów energii ATP wewnątrz mięśni.

Dzięki zwiększonej odporności na zmęczenie oraz większym rezerwom energii, trening może trwać o wiele dłużej, co bezpośrednio przełoży się na szybsze osiągnięcie zamierzonych rezultatów ćwiczeń.

Stymulowanie wzrostu tkanki mięśniowej

Kreatyna jest istotnym składnikiem, który bierze udział w procesie syntezy białek oraz w procesach anabolicznych, czyli we wzroście włókien mięśniowych. Dodatkowa suplementacja monohydratu keratyny w połączeniu z intensywnym treningiem przekłada się na rozbudowę beztłuszczowej masy mięśniowej.

Regeneracja

Kreatyna łagodzi zmęczenie mięśni po intensywnym wysiłku oraz przyspiesza ich odnowę.

Ułatwienie szybkiego wymodelowania sylwetki

W związku z uwodnieniem komórek mięśniowych (zdolność kreatyny do absorbcji wody) daje efekt rysujących się mięśni o pełnych kształtach. Dlatego suplementację powinno się łączyć ze zwiększonym spożyciem płynów o około 25%.

Co oznacza nazwa Creatine 100% Monohydrate Micronized Formula Body Empire®?

Creatine 100% Monohydrate Micronized Formula Body Empire® to nazwa najlepszej kreatyny na rynku, która sprawi, że Twoje treningi zyskają nową jakość. „100% Monohydrat kreatyny” oznacza, że kreatyna Body Empire® zawiera wyłącznie monohydrat kreatyny w postaci premium, bez zbędnych dodatków.

200 MESH mówi nam, że kreatyna Body Empire® została zmikronizowana do stopnia rozdrobienia 200 w skali MESH. Dla kreatyny to rewelacyjny wynik, zapewniający bardzo wysoką przyswajalność substancji przez organizm ludzki. Mikronizacja zwiększa możliwą powierzchnię kontaktu enzymów trawiennych z dostarczoną kreatyną, co znacznie polepsza jej trawienie, a co za tym idzie, przyswajanie.

W produkcie Body Empire® połączyliśmy najwyższą przyswajalność dzięki mikronizacji kreatyny z najmocniejszą i najczystszą jej formą, dzięki temu otrzymaliśmy Formułę 1 wśród preparatów dla sportowców, która zapewni Ci najszybsze efekty oraz najlepsze wyniki treningów.

Krystalicznie czysty Monohydrat Kreatyny Body Empire®- 99,92% czystej kreatyny

Wiele mówi się dzisiaj o czystości preparatów, które suplementujemy. Nawet drobne zanieczyszczenia i wypełniacze mają wpływ na nasz organizm, jeśli przyjmujemy je regularnie przez dłuższy czas. Jeżeli nie przywiążemy wystarczającej uwagi do jakości i czystości kreatyny, ryzykujemy, że to, co ma nam w założeniu przynieść korzyść, obciąży nasz organizm. Dlatego tak ważne jest, aby preparat, który stosujemy, był krystalicznie czysty i jakości premium. W Body Empire® jesteśmy zwolennikami najwyższej jakości suplementów diety i odżywek.

Kreatyna Body Empire® to aż 99,92% krystalicznie czystego monohydratu kreatyny. Nie zawiera  zbędnych dodatków w postaci cukrów lub wypełniaczy. Dzięki temu może być stosowana niezależnie od celu treningu, nie obciążając niepotrzebnie organizmu. Kreatyna Body Empire® jest wolna od substancji zakazanych, kontrowersyjnych i nieprzebadanych. Jest również wolna od  dopingu.  

Wybierając CREATINE 100% MONOHYDRATE MICRONIZED FORMULA Body Empire®, wybierasz najlepszy suplement z tej kategorii dostępny na rynku. Sprawdź nasz produkt, jeśli chcesz szybko osiągnąć efekt wymodelowanej sylwetki oraz długofalowo poprawić siłę i wydolność, przy równoczesnym zachowaniu zdrowego balansu całego organizmu.

*Yquel, R.J., Arsac, L.M., Thiaudiere, E., Canioni, P., Manier, G.:Effect of creatine supplemenation on phosphocreatine resynthesis, inorganic phosphate accumulation and pH during intermittant maximal exercise. J Sports Sci., 2002; 20: 427 – 437.

**Wpływ suplementacji monohydratem kreatyny diety mężczyzn uprawiających sporty siłowe, „BROMAT. CHEM. TOKSYKOL”. – XLV, 2012, 3, str. 936–942, Maciej Nastaj

 

Udostępnij dalej:

Inne artykuły

Back to top