FlexEmpire

Zwiększa ruchomość stawów, hamuje stany zapalne

FlexEmpire to miesięczna, intensywna kuracja dla Twoich stawów w postaci suplementu diety w saszetkach do rozpuszczania w wodzie. Zawiera dwa rodzaje kolagenu rybiego dla jeszcze lepszych efektów i szybkości działania. W 100% naturalny kolagen rybi (hydrolizat i liofilizat w bardzo wysokiej dawce) uzupełniliśmy o odpowiednio dobrane proporcje składników mających pozytywny wpływ na funkcjonowanie aparatu ruchu.
Suplement FlexEmpire stosowany regularnie wspomaga pracę stawów łagodząc stany zapalne i chroniąc stawy podczas ciężkich treningów. Dostarcza składniki odżywcze, które wspomagają regenerację chrząstki stawowej, podtrzymują pełną aktywność i sprawność układu ruchowego.
Każda saszetka FlexEmpire zawiera dwa źródła w 100% naturalnego kolagenu rybiego, łącznie 3300 mg kolagenu najwyższej jakości, w tym aż 300 mg liofilizatu kolagenu rybiego. To klasyfikuje suplement FlexEmpire na podium produktów z najwyższą zawartością liofilizowanego kolagenu z ryb i zapewnia skuteczność działania.

Zmobilizuj organizm
do tworzenia kolagenu z FlexEmpire

Zmobilizuj organizm
do tworzenia kolagenu z FlexEmpire

Hydrolizat kolagenu jest sprawdzonym i pewnym surowcem stosowanym na stawy. Ma niską masę cząsteczkową, dlatego dobrze się wchłania. Markowy hydrolizat NatiCol® w FlexEmpire spełnia wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa stosowania.
Liofilizat kolagenu rybiego w FlexEmpire dzięki zawartości peptydów sygnałowych pobudza kolagen ustrojowy do zwiększonej produkcji oraz działa wspomagająco w tworzeniu włókien kolagenowych każdego typu – zarówno tych odpowiedzialnych za stawy, jak i tych odpowiedzialnych za gładszą skórę.

Hydrolizat kolagenu jest sprawdzonym i pewnym surowcem stosowanym na stawy. Ma niską masę cząsteczkową, dlatego dobrze się wchłania. Markowy hydrolizat NatiCol® w FlexEmpire spełnia wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Liofilizat kolagenu rybiego w FlexEmpire dzięki zawartości peptydów sygnałowych pobudza nasz ustrojowy kolagen do zwiększonej produkcji oraz jest w stanie tworzyć włókna kolagenowe każdego typu – zarówno te odpowiedzialne za stawy, jak i te odpowiedzialne za gładszą skórę.

Zwiększa ruchomość stawów,
hamuje stany zapalne

W suplemencie FlexEmpire zastosowane są składniki w ilościach, które zgodnie z aktualnymi badaniami gwarantują skuteczność i synergię ich działania.

FlexEmpire to suplement, który ma na celu pobudzić korzystne procesy w organizmie

i zahamować stany zapalne.

Zwiększa ruchomość stawów,
hamuje stany zapalne

W suplemencie FlexEmpire zastosowane są składniki w ilościach, które zgodnie z aktualnymi badaniami gwarantują skuteczność i synergię ich działania.

FlexEmpire to suplement, który ma na celu pobudzić korzystne procesy w organizmie i zahamować stany zapalne.

FlexEmpire

Intensywne wsparcie kuracji,
Rehabilitacji oraz treningów

100% naturalnego kolagenu

Wysoka dawka liofilizatu
kolagenu rybiego

Autorska receptura

Kompleksowa formuła

Dla kobiet i mężczyzn, seniorów i sportowców

Właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne

Brak zbędnych wypełniaczy,
konserwantów i barwników

Nie zawiera cukru, glutenu, laktozy

Połączenie silnego kolagenu liofilizowanego
i hydrolizowanego – jedyny taki produkt na rynku  | 
FlexEmpire pozostawia rywali daleko w tyle  |   Specjalistyczna suplementacja skierowana na konkretny problem  |  Stworzony przez naukę dla najszybszych efektów  |  30 dni intensywnego wsparcia dla stawów, kości, mięśni  |  Najwyższej jakości składniki w idealnych proporcjach

Połączenie silnego kolagenu liofilizowanego i hydrolizowanego – jedyny taki produkt na rynku  |  FlexEmpire pozostawia rywali daleko w tyle  |   Specjalistyczna suplementacja skierowana na konkretny problem  |  Stworzony przez naukę dla najszybszych efektów  |  30 dni intensywnego wsparcia dla stawów, kości, mięśni  |  Najwyższej jakości składniki w idealnych proporcjach

Dla kogo stworzyliśmy FlexEmpire?

Suplement FlexEmpire polecamy szczególnie osobom uprawiającym sporty, które wiążą się z ryzykiem odniesienia kontuzji, takim jak:

    • sporty walki (boks, MMA, KSW)
    • o sporty siłowe (armwrestling, CrossFit, podnoszenie ciężarów)
    • o sporty grupowe (koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa, piłka ręczna)
    • o kolarstwo, lekkoatletyka.

FlexEmpire będzie nieocenionym wsparciem dla każdego, kto amatorsko lub zawodowo biega, jeździ na nartach lub snowboardzie, uprawia wspinaczkę górską, fitness oraz dla pasjonatów pieszych wycieczek i jazdy na rowerze. Suplementacja kolagenem FlexEmpire będzie również świetnym rozwiązaniem dla seniorów i osób, które chcą żyć aktywnie, ale z powodu złej kondycji aparatu ruchu niestety nie mogą oraz wspierająco w trakcie rehabilitacji i fizjoterapii.

Na suplementacji FlexEmpire skorzystają osoby stosujące specjalne diety, mogące mieć niekorzystny wpływ na stan tkanki łącznej, stawów i kości. Każdy, kto zawodowo wykonuje ciężką pracę fizyczną lub pracę związaną z obciążeniem stawów (np. zawodowi tancerze, aktorzy, akrobaci) szybko doceni efekty działania FlexEmpire.

FlexEmpire polecamy także paniom, które chcą zadbać o urodę i stawy jednocześnie, szczególnie w okresie menopauzy. Suplement wspomoże zachować świetny stan skóry, włosów i paznokci, a także wzmocni ich kondycję w każdym wieku. Wysoka zawartość kolagenu liofilizowanego, kolagenu hydrolizowanego, witaminy C oraz kwasu hialuronowego
sprawia, że suplement diety FlexEmpire można traktować jako intensywną kurację ujędrniającą dla skóry, także po zabiegach kosmetycznych i zabiegach medycyny estetycznej (zgodnie z konsultacją lekarską).

Back to top