Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Kalisz

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Kalisz

Kalisz – piękne, niedocenione miasto

Witamina C – źródło zdrowia dla mieszkańców Kalisza!

 

Kalisz to jedno z największych, najlepiej zurbanizowanych i rozwiniętych gospodarczo miast w województwie wielkopolskim. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska przyciąga do niego turystów zainteresowanych miastem z najstarszą metryką pisaną.

 

Kalisz to miasto wyjątkowe pod wieloma względami. Mocno wyróżnia je wielokulturowość, która rozwijała się tu na przestrzeni lat oraz zaskakująco spójna zabudowa, nadająca miastu niepowtarzalny charakter. Tutaj nawet najbardziej wymagający turyści znajdą coś dla siebie. W trakcie kilkudniowego wypoczynku w tym mieście z pewnością nie będą się nudzić.

 

Pierwszym obiektem, jaki koniecznie trzeba odwiedzić podczas pobytu w Kaliszu jest ratusz. To przepiękna budowla ze ściennymi gablotami przedstawiającymi historię administracyjną miasta. Na szczycie znajduje się także wieża widokowa dostępna dla turystów, z której podziwiać można pełną panoramę miasta.

 

Kolejnym istotnym miejscem na turystycznej mapie Kalisza jest katedra świętego Mikołaja, która urzeka wnętrzem, w szczególności pięknymi epitafiami, polichromiami i kaplicą oraz witrażami autorstwa Władysława Tetmajera.

 

Poza tym, będąc w Kaliszu warto odwiedzić także Pomnik Katyński oraz Plac Świętego Józefa, który jest otoczony najważniejszymi zabytkami miasta.

 

 

Witamina C z dzikiej róży

Dzika róża, oprócz witaminy C, zawiera cenne polifenole, karetonoidy, flawonoidy, witaminę B1, B2, B3, PP, A, E i K. Jest także źródłem składników mineralnych: fosforu, potasu, wapnia i magnezu oraz mikroelementów: żelaza, miedzi, manganu i cynku. W jednym gramie ekstraktu znajduje się jej aż 700 mg. Właśnie dlatego stanowi najlepsze możliwe źródło naturalnej witaminy C. W formie suplementu możemy ją znaleźć w produkcie Natural Vitamin C marki Body Empire®, który w jednej kapsułce zawiera aż 630 mg witaminy C! To najwyższa dawka 100% naturalnej witaminy C dostępna na naszym rynku. Sproszkowany ekstrakt z dzikiej róży zastosowany w tym produkcie wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

Wpływa korzystnie na pracę układu odpornościowego, wspomaga utrzymanie zdrowych, elastycznych i ruchomych stawów, wspomaga gojenie ran (skaleczeń) skóry oraz błon śluzowych, wspiera utrzymanie prawidłowej pracy układu moczowego, zapewnia właściwe funkcjonowanie układu oddechowego i pokarmowego. Poza tym, ma właściwości antyoksydacyjne, reagując bezpośrednio z wolnymi rodnikami i hamując lub wzmacniając działanie enzymów. Należy też pamiętać, że naturalna witamina C ma ogromną przewagę nad formą syntetyczną polegającą na tym, że nie da się jej przedawkować. Tym bardziej warto szukać naturalnych źródeł witaminy C i to z nich czerpać korzyści, jakie dostarcza organizmowi, a tych jest niemało.

 

 

Body Empire® najnowocześniejsze metody pielęgnacji zdrowia i urody!

Wybierając produkty marki Body Empire®, masz pewność, że produkty, które stosujesz, są w 100% naturalne, zostały wyprodukowane w UE w certyfikowanym laboratorium, działającym w systemie HACCP i stosującym dobre praktyki wytwarzania GMP, a do tego stosujesz rozwiązania najbliższe naturze. Co więcej, wszystkie produkty zostały stworzone z wykorzystaniem wyłącznie bezpiecznych, naturalnych ekstraktów, o znanym zbadanym działaniu na organizm człowieka, a tym samym bezpiecznych dla ludzkiego zdrowia. Dzięki temu Body Empire® tworzy szereg produktów, które ze względu na naturalny skład oraz dużą skuteczność i przyswajalność cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top