O nas

ODKRYWANIE DOSKONAŁOŚCI W NATURZE

Marka Body Empire® to wyjątkowe produkty i platforma łącząca światy fitness i urody stworzone dzięki kooperacji specjalistów najwyższej klasy z całego świata. Nad formułami naszych produktów pracuje kadra naukowa, biotechnolodzy, lekarze, laboranci. Treści na portalu tworzą eksperci – dietetycy, sportowcy i trenerzy personalni.

W Body Empire® na pierwszym miejscu stawiamy równowagę, zdrowie i życie w zgodzie z naturą, ponieważ rozumiemy, że wszystko co najlepsze ma swoje źródło w przyrodzie. Dbamy o to, aby preparaty naszej marki były skomponowane z naturalnych surowców o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka.

W laboratoriach Body Empire® “naturalne” oznacza “bezpieczne”. Suplementy diety tworzymy w oparciu o naturalne ekstrakty roślinne i minerały. To substancje znane nauce i dokładnie przebadane, dlatego ich działanie na organizm człowieka jest całkowicie przewidywalne i nie niesie ryzyka.

Eksperci Body Empire® do tematu dbania o kondycję organizmu podchodzą holistyczne. Wierzymy, że ciało wzmacniają całościowe zabiegi: treningi, suplementacja, stosowanie odżywek oraz pielęgnacja. Próbujemy dostrzec pełny obraz, a nie skupiać się na jednym wyrwanym z całości aspekcie, np. na odchudzaniu. Takie kompleksowe podejście przekłada się na poprawę wielu płaszczyzn życia naszych Klientów oraz sprzyja osiągnięciu harmonii ciała, ducha i umysłu.

Do szeroko rozumianej pielęgnacji podchodzimy kompleksowo.

Pielęgnacja to dla nas nie tylko dobrze dobrane kosmetyki, poprawienie stanu skóry, włosów czy paznokci, ale również aktywny, zdrowy tryb życia, dieta, treningi, suplementy, odżywki, witaminy i minerały.

Portal Body Empire® został stworzony z myślą o ludziach dbających o kondycję swojego ciała i o zdrowie w naturalny sposób, ze wsparciem produktów najwyższej jakości.

BIODOSTĘPNOŚĆ I CZYSTOŚĆ

Biodostępność jest miarą tego, w jakim stopniu zawarte w suplementach diety i odżywkach składniki odżywcze są wchłaniane i wykorzystywane przez organizm. W Body Empire® to priorytetowy wyznacznik wysokiej jakości.

Synergia innowacyjnych technologii i badań nad najskuteczniejszymi formułami suplementów diety pozwala nam zaoferować Ci produkty, które są przyswajalne w najwyższym możliwym stopniu, a więc przede wszystkim skuteczne.

Zwracamy szczególną uwagę, na czystość składów produktów powstałych w laboratoriach Body Empire®. Naszym celem jest wyeliminowanie zbędnych dodatków, wypełniaczy, sztucznych barwników, aromatów, słodzików, żelatyny, wypełniaczy, glutenu, stabilizatorów.

W produktach z niższych półek cenowych powszechnie stosowane są szkodliwe konserwanty, które poprawiają tylko wygląd, konsystencję lub smak danego produktu, nie jego właściwości. Przy dłuższym stosowaniu wpływają negatywnie na układ pokarmowy, nerki oraz sprzyjają alergiom, dlatego w Body Empire® nie poprawiamy natury.

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Suplementy diety Body Empire® są produkowane i testowane w certyfikowanych laboratoriach z wdrożonymi procedurami HACCP oraz GMP, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość finalnego produktu.

Cały proces produkcji jest dokładnie monitorowany i nadzorowany przez fachowców, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo stosowania naszych suplementów diety i odżywek.

Wszystkie nasze suplementy diety spełniają standardy bezpiecznej suplementacji, są więc dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ TYM, CO JEST DLA NAS WAŻNE

Zdrowy tryb życia oraz sport to nasze pasje. O zdrowiu wiemy sporo, dlatego dzielimy się z Tobą wiedzą. Portal Body Empire® to sklep, w którym znajdziesz wysokiej jakości produkty oraz szeroką, unikalną bazę wiedzy w postaci bloga.

Współpracujący z nami specjaliści stworzyli dla Ciebie encyklopedię wellness. To kopalnia artykułów i informacji dotyczących dietetyki, pielęgnacji ciała, stylu życia i sportu.

W naszej “strefie piękna” znajdziesz cenne porady dotyczące pielęgnacji ciała – włosów, skóry, paznokci, a nawet medycyny estetycznej, ale również najwyższej jakości kosmetyki oraz suplementy diety.

W “strefie mody” dostępna jest odzież sportowa, akcesoria i gadżety. Wiemy, że to też bardzo ważny element, pośrednio wpływający na motywację do działania i ćwiczeń.

 

REZULTATY NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ

Priorytetem sklepu Body Empire® jest troska o spełnienie oczekiwań klientów, a te są jasne –konsumenci szukają produktów bezpiecznych, naturalnych, skutecznych i przynoszących spodziewane efekty w krótkim czasie.

Marzysz o szczupłej sylwetce? A może o rozbudowie masy mięśniowej? Myślisz o poprawie urody i wzmocnieniu skóry, włosów, paznokci? Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym sportowcem, amatorem, który dopiero zaczyna przygodę z aktywnością, czy pasjonatem urody, skrócimy dla Ciebie drogę do realizacji zamierzonych celów.

Back to top