O nas

ODKRYWANIE DOSKONAŁOŚCI W NATURZE

Body Empire® to unikalna platforma łącząca światy fitness i urody. Body Empire® to jednocześnie producent najwyższej jakości odżywek dla sportowców, suplementów diety oraz witamin i minerałów.

Wyjątkowe produkty  naszej marki są stworzone dzięki kooperacji specjalistów najwyższej klasy z całego świata. Nad formułami naszych produktów pracuje kadra naukowa, biotechnolodzy, lekarze oraz laboranci. Treści na platformie tworzą eksperci – dietetycy, sportowcy i trenerzy personalni.

W Body Empire® na pierwszym miejscu stawiamy równowagę, zdrowie i życie w zgodzie z naturą, ponieważ rozumiemy, że wszystko co najlepsze ma swoje źródło w przyrodzie. Dbamy o to, aby preparaty naszej marki były skomponowane z naturalnych surowców o bezspornie korzystnym wpływie na organizm człowieka.

W laboratoriach Body Empire® “naturalne” oznacza “bezpieczne”. Suplementy diety tworzymy w oparciu o naturalne ekstrakty roślinne i minerały. To substancje znane nauce i dokładnie przebadane, dlatego ich działanie na organizm człowieka jest całkowicie przewidywalne i nie niesie ryzyka.

Eksperci Body Empire® do tematu dbania o kondycję organizmu podchodzą holistyczne. Wierzymy, że ciało wzmacniają całościowe zabiegi: treningi, suplementacja, stosowanie odżywek oraz pielęgnacja. Próbujemy dostrzec pełny obraz, a nie skupiać się na jednym wyrwanym z całości aspekcie. Takie kompleksowe podejście przekłada się na poprawę wielu płaszczyzn życia naszych Klientów oraz sprzyja osiągnięciu harmonii ciała, ducha i umysłu.

Do szeroko rozumianej pielęgnacji podchodzimy kompleksowo. Pielęgnacja to dla nas nie tylko dobrze dobrane kosmetyki, poprawienie stanu skóry, włosów czy paznokci, ale również aktywny, zdrowy tryb życia, dieta, treningi, suplementy, odżywki, witaminy i minerały.

Platforma Body Empire® została stworzona z myślą o ludziach dbających o kondycję swojego ciała i o zdrowie w naturalny sposób, ze wsparciem produktów najwyższej jakości.

 

 

BIODOSTĘPNOŚĆ I CZYSTOŚĆ

Biodostępność jest miarą tego, w jakim stopniu zawarte w suplementach diety i odżywkach składniki odżywcze są wchłaniane i wykorzystywane przez organizm. W Body Empire® to priorytetowy wyznacznik wysokiej jakości.

Synergia innowacyjnych technologii i badań nad najskuteczniejszymi formułami suplementów diety oraz odżywek dla sportowców pozwala nam zaoferować Ci produkty, które są przyswajalne w najwyższym możliwym stopniu, bezpieczne oraz przede wszystkim skuteczne.

Zwracamy szczególną uwagę, na czystość składów produktów powstałych w laboratoriach Body Empire®. Naszym celem jest wyeliminowanie zbędnych dodatków, wypełniaczy, sztucznych barwników, aromatów, słodzików, żelatyny, wypełniaczy, glutenu, stabilizatorów.

W produktach z niższych półek cenowych powszechnie stosowane są szkodliwe konserwanty, które poprawiają tylko wygląd, konsystencję lub smak danego produktu, nie jego właściwości. Przy dłuższym stosowaniu wpływają negatywnie na układ pokarmowy, nerki oraz sprzyjają alergiom, dlatego w Body Empire® nie poprawiamy natury.

 

BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Suplementy diety Body Empire® są produkowane i testowane w certyfikowanych laboratoriach z wdrożonymi procedurami HACCP oraz GMP, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość finalnego produktu.

Cały proces produkcji jest dokładnie monitorowany i nadzorowany przez fachowców, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo stosowania naszych suplementów diety i odżywek.

Wszystkie nasze odżywki dla sportowców, suplementy diety oraz witaminy i minerały spełniają standardy bezpiecznej suplementacji, dzięki czemu są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

 

DZIELIMY SIĘ Z TOBĄ TYM, CO JEST DLA NAS WAŻNE

Naszą inspiracją są ludzie kochający aktywność fizyczną oraz zdrowy tryb życia, dla których ważne jest zdrowe odżywianie oraz zaawansowana pielęgnacja skóry i włosów. Na platformie Body Empire® znajdziesz wszystko, co jest Ci potrzebne, aby stan równowagi umysłu, ciała i ducha towarzyszył Ci nieustannie.

W naszych artykułach eksperci Body Empire® opierając się na zasadach wellness, służą Ci pomocą, aby zdrowie, witalność, niespożyte siły i energia były filarem Twojego życia. Współpracujący z nami specjaliści stworzyli dla Ciebie kopalnię artykułów i informacji dotyczących dietetyki, pielęgnacji ciała, stylu życia, sportu oraz motywacji, a lekarze, naukowcy i biotechnolodzy przygotowali odżywki dla sportowców, suplementy, witaminy i minerały aktywnie wspierające Twoje cele.

W Body Empire® wiemy, że o ciało trzeba dbać holistycznie, a najlepiej wzmacniają je zdrowy styl życia, treningi, suplementacja preparatami najwyższej jakości, odpowiednia regeneracja oraz pielęgnacja skóry i włosów dobrze dobranymi produktami.

Takie kompleksowe podejście przekłada się na poprawę wielu płaszczyzn życia naszych Klientów oraz sprzyja osiągnięciu harmonii ciała, ducha i umysłu.

 

 

REZULTATY NA MIARĘ TWOICH OCZEKIWAŃ

Priorytetem Body Empire® jest sprostanie oczekiwaniom klientów, a te są jasne – konsumenci szukają odżywek i suplementów naturalnych, skutecznych i przynoszących spodziewane efekty w krótkim czasie. Dlatego w sklepie Body Empire® znajdziesz produkty najwyższej jakości.

Cenimy zdanie naszych klientów – sportowców oraz naszych ekspertów i dlatego staramy się na bieżąco dodawać nowe produkty uwzględniając aktualne trendy żywieniowe, efekty badań naukowych oraz nowoczesne technologie wytwarzania.

Marzysz o szczupłej sylwetce? A może o rozbudowie masy mięśniowej? Myślisz o poprawie urody i wzmocnieniu skóry, włosów, paznokci? Niezależnie od tego czy Jesteś profesjonalnym sportowcem lub miłośnikiem fitness czy amatorem i dopiero rozpoczynasz przygodę z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia, jesteś w idealnym miejscu. Na naszej platformie znajdziesz profesjonalnych trenerów różnych dyscyplin, którzy razem z nami pomogą Ci skrócić drogę do realizacji zamierzonych celów.

 

Back to top