Logo Loading

O nas

Kim jesteśmy?

Body Empire® to uznany producent suplementów diety oraz kosmetyków opartych na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Naszym klientom dostarczamy produkty z najwyższej półki – sprawdzone, skuteczne, w pełni bezpieczne i naturalne. Nad procesem produkcji naszych wyrobów czuwa międzynarodowy zespół pracujący w najnowocześniejszych laboratoriach, wykorzystując najnowsze zdobycze nauki, tworząc produkty nie tylko niezwykle skuteczne, ale też w pełni bezpieczne. Każdy z naszych produktów poddawany jest wielomiesięcznym testom i badaniom, tak aby udostępnić naszym klientom preparat charakteryzujący się wysoką wydajnością i szybkimi rezultatami stosowania. W Body Empire® wierzymy, że efektywne suplementy i kosmetyki mogą być w dużej mierze naturalne. Udowadniamy, że nie trzeba wybierać pomiędzy spektakularnymi efektami zastosowania produktów a bezpieczeństwem użycia i naturalnymi, dobrze przyswajalnymi przez organizm składnikami.

Międzynarodowy zespół specjalistów.

Body Empire® to wspólny wysiłek i praca międzynarodowych specjalistów – profesorów, lekarzy, biotechnologów, laborantów, dietetyków oraz trenerów personalnych, dla których jakość i skuteczność naszych preparatów stanowi najwyższy priorytet. Testujemy nasze suplementy w kilku niezależnych laboratoriach na terenie Unii Europejskiej, aby mieć pewność, że udostępniamy produkt o najwyższej jakości. Grono doświadczonych ekspertów dba o to, aby produkty Body Empire® spełniały oczekiwania klientów. A te są jasne – konsumenci szukają produktów, bezpiecznych i naturalnych, jak również skutecznych i przynoszących spodziewane efekty w krótkim czasie.

Bezpieczne i naturalne produkty.

Naszym priorytetem jest dostarczanie tylko sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań, a takie mogą zapewnić suplementy i kosmetyki z zastosowaniem naturalnych składników. Przed dopuszczeniem do sprzedaży, nasze produkty przechodzą szereg badań i rygorystycznych testów w certyfikowanych laboratoriach, posiadających wdrożone procedury HACCP i GMP. Każdy z naszych suplementów stanowi wyjątkową kombinację ekstraktów roślinnych, składników mineralnych oraz witamin. Ponadto wszystkie linie kosmetyków Body Empire® stworzone są w oparciu o innowacyjną technologię i najwyższej jakości bioaktywne składniki. Wszystko to sprawia, że produkty Body Empire® spełniają najwyższe standardy stosowania i suplementacji, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Ponadto Body Empire® nie przeprowadza testów na zwierzętach.

Najlepsza inwestycja w zdrowie, wygląd i kondycję.

Suplementując dietę produktami Body Empire®, dostarczasz swojemu organizmowi wartościowych składników mineralnych i witamin, które są niezbędne w codziennej diecie. Zdrowe, mocne włosy i paznokcie, odżywiona skóra, przyśpieszony proces spalania tkanki tłuszczowej, zachowanie szczupłej sylwetki bez efektu jo-jo, opóźnienie procesu starzenia się organizmu to tylko niektóre korzyści stosowania suplementów Body Empire®. Ponadto nasze kosmetyki opracowane zostały w oparciu o najwyższej jakości Kolagen rybi, Ectoinę i Matrixyl znany ze swoich właściwości regeneracyjnych i naprawczych. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, lepiej odżywiona, a jej młodzieńczy wygląd pozostaje na dłużej. Naturalne, dobrze przyswajalne składniki naszych produktów przyczyniają się do osiągania spektakularnych efektów. Skuteczność działania produktów Body Empire® poparta jest licznymi badaniami naukowymi, a za ich bezpieczeństwo bierzemy całkowitą odpowiedzialność.

Dowiedz się więcej o naszych produktach