Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Gorzów Wielkopolski

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Gorzów Wielkopolski

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży dla aktywnych mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego

Gorzów Wielkopolski tuż nad brzegiem pięknej rzeki Warty to miasto w województwie lubuskim. Znajduje się niedaleko niemieckiej granicy, około 50-ciu kilometrów. Otoczone jest przez tereny zielone, rozciągnięte lasy i jeziora np. urokliwe Kłodawskie, Marwicko lub Glinik. W obrębie miasta jest aż 12 parków, największy Park Słowiański ma prawie 37 hektarów powierzchni. Stanowią one idealne tereny rekreacyjno-wypoczynkowe zarówno dla mieszkańców jak i odwiedzających turystów, łącznie to 128 hektarów. Gorzów Wielkopolski wyróżnia też okazały Bulwar Nadwarciański, wzdłuż prawego brzegu Warty o długości 750 metrów. Tuż przy nim jest zabytkowa estakada kolejowa. Która z daleka wygląda jak mur z połączonych kamiennych łuków, oddzielający bulwar od hałaśliwego miasta. Przy dolnym deptaku mogą cumować łodzie i barki. Natomiast w górnej części jest wiele restauracji, barów i klubów, a także fontanna, plac zabawa oraz woliera w kształcie kuli z egzotycznymi ptakami.

Gorzów Wielkopolski – co warto zwiedzić?

Najcenniejszym zabytkiem w Gorzowie Wielkopolskim jest monumentalna Katedra pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z XIII wieku. Prezentuje styl gotycki, lecz są również widoczne wpływy romańskie. Jej efektowna architektura i wykończenie zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Masywna sylwetka Katedry, połączona z wieżą górują na panoramie miasta, tworząc jej charakterystyczny element. Ciekawym miejscem do odwiedzenia jest też Spichlerz – filia Muzeum Lubuskiego im. Jana Dekerta, z licznymi wystawami i zajmującymi eksponatami.

Gorzów Wlkp. to również miasto żużla, sport ten od lat ma tu wielu kibiców. Lokalny klub Stal Gorzów Wielkopolski może pochwalić się licznymi zwycięstwami w krajowych zawodach jak i sukcesami na arenie międzynarodowej. Będąc tu warto sprawdzić kalendarz imprez na Stadionie im. Edwarda Jancarza. Bowiem ta dyscyplina sportowa robi o wiele większe wrażenie na żywo, niż przed ekranem telewizora.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży dla osób aktywnych i mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego

Gdy już zmęczą Cię aktywne formy wypoczynku, spływy kajakowe po Warcie, wycieczki rowerowe lub samo zwiedzanie. Przyda Ci się porządny kopniak w formie witaminy C. Ponieważ, aby utrzymać ciało w dobrej kondycji to właśnie ona jest potrzebna. Dlaczego? Ludzki organizm nie potrafi sam jej syntetyzować, ani nie gromadzi jej na zapas. Dla osób aktywnych, uprawiających sport oraz pracujących fizycznie – zapotrzebowanie na witaminę C znacznie wzrasta. A jej suplementacja łagodzi uczucie zmęczenia i pomaga w prawidłowym metabolizmie energetycznym i poniekąd w regeneracji. Ponadto witamina C uczestniczy w produkcji kolagenu, który jest budulcem wielu tkanek: mięśni, stawów, wiązadeł, tkanek łącznych, kości, a także skóry. Bez jej odpowiedniego udziału wiązania kolagenowe są po prostu wybrakowane, co skutkuje osłabieniem chociażby mięśni i prowadzi do kontuzji. Inne czynniki, aby suplementować witaminę C to ciągły stres, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, uboga dieta, niezdrowy styl życia oraz wszechobecne zanieczyszczanie środowiska. Dobrym wyjściem jest sięgnięcie po 100% Naturalną Witaminę C z Dzikiej Róży od Body Empire. Którą można zamówić na stronie Sklepu Body Empire.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire to działanie silnie przeciwutleniające

Nikt z nas nie uniknie negatywnego wpływu stresu i szkodliwych zanieczyszczeń. Pod ich nadmiernym naciskiem pojawiają się wolne rodniki, uszkadzające zdrowe komórki, czyli tzw. zjawisko stresu oksydacyjnego. Którego długotrwały stan może przyczyniać się do rozwoju miażdżycy, czy nawet udaru. Witamina C pomoże je zneutralizować, gdyż jest silnym antyoksydantem. Co więcej Naturalna Witamina C od Body Empire, a właściwie zawarty w niej ekstrakt z owoców dzikiej róży jest standaryzowany. Czyniąc go niesamowicie skutecznym, bioaktywnym produktem z potężną dawką witaminy C. Warto zauważyć, że dodatkowym atutem dzikiej róży jest bogactwo polifenoli, karotenoidów, flawonoidów, pierwiastków śladowych (miedzi, żelaza, manganu, cynku), minerałów (fosforu, magnezu, potasu, wapnia) oraz pozostałych witamin A, E, z grupy B i K.

Back to top