BODY REBEAUTY JEST PRODUKTEM KOMPLEKSOWYM DBAJĄCYM O ZDROWIE:

SKÓRY

WŁOSÓW

PAZNOKCI

Stosując BODY REBEAUTY uzupełniamy niezbędne dla organizmu składniki, które przyczyniają się do podtrzymania zdrowia i urody!

Spowalnia proces
starzenia się skóry
Pielęgnuje i nawilża skórę
od wewnątrz
Poprawia kondycję włosów,
paznokci i stawów

Nutrikosmetyk  BODY REBEAUTY to korzystna inwestycja w zdrowie i urodę, nieustająco wspomaga odbudowywanie swoistego magazynu aminokwasów oraz witamin i pierwiastków, niezbędnych dla zdrowia i piękna skóry.

 

DZIAŁANIE BODY REBEAUTY

Możemy śmiało powiedzieć, że dzięki suplementowi diety BODY REBEAUTY otwieramy obecnie całkowicie nowy wymiar wspomagania procesów regeneracji w naszym organizmie.

POPRAWIA KONDYCJĘ WŁOSÓW, SKÓRY I PAZNOKCI

Kolagen, cynk, selen, kwasy tłuszczowe omega-3 i witaminy A i E pozwalają na tworzenie grubych i zdrowych włosów, mocnych i pięknych paznokci oraz realnie odmładzają skórę.

SPOWALNIA PROCESY STARZENIA TKANEK

Większa produkcja kolagenu, zdrowe i licznie powstające młode komórki narządów, więcej energii potrzebnej na procesy metaboliczne i pobudzenie mechanizmów naprawczych – przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości wolnych rodników – owocuje odmłodzeniem organizmu i spowolnieniem starzenia na poziomie tkankowym.

PIELĘGNUJE SKÓRĘ OD WEWNĄTRZ

Dzięki zwiększeniu wytwarzania kolagenu i nowych komórek, skóra staje się grubsza i zdrowsza, spłycają się i zanikają zmarszczki, poprawia się uwodnienie i struktura – efektem jest gładkość, elastyczność i blask, jakby cofnął się czas.

WSKAZANY DLA OSÓB AKTYWNYCH

Więcej energii, mocniejsze stawy, ścięgna i kości, usprawnione działanie układu nerwowego, szybsza regeneracja i gojenie – to atuty ważne dla osób ceniących aktywność.

NAWILŻA GŁĘBSZE WARSTWY SKÓRY WŁAŚCIWEJ

Kwasy tłuszczowe i kolagen poprawiają strukturę skóry, witaminy wzmagają procesy naprawcze i regenerację komórek, prowadząc do lepszego ukrwienia i nawilżenia skóry także w najgłębszych warstwach, nadając jej grubość, jędrność i zdrowie.

NIEZBĘDNY PODCZAS REHABILITACJI

Kolagen, witaminy A, D, E i kwasy tłuszczowe omega-3 przyspieszają procesy naprawy, odtwarzanie nowych komórek i powrót do zdrowia a zwiększone zapotrzebowanie na energię do tych procesów pomaga pokryć koenzym Q10.

SPRAWDŹ, CZY BODY REBEAUTY
TO PRODUKT
DLA CIEBIE!

Jeśli zastanawiasz się, czy BODY REBEAUTY jest Ci potrzebny, sprawdź nasz 5-punktowy test i odpowiedz na pytania „TAK” lub „NIE”.

 1. Czy masz wrażenie, że Twoja cera jest sucha, ziemista, nieodżywiona, pozbawiona blasku i promienności, często masz uczucie „ściągania skóry”, a każdy zastosowany krem błyskawicznie wsiąka i nie daje efektów spodziewanego nawilżenia? TAK/NIE

 2. Czy bardziej niż zwykle uwidocznione są zmarszczki mimiczne i kurze łapki, dodatkowo odnosisz wrażenie, że niewiele już pomaga na cienie pod oczami – ani okłady, ani kremy pod oczy nie niwelują opuchlizny i podkówek?TAK/NIE

 3. Czy Twoja skóra znacząco straciła na jędrności i witalności, nawet mając szczupłą sylwetkę, zauważasz, że skóra zrobiła się wiotka i mało elastyczna oraz cellulit stał się bardziej widoczny, a newralgicznym częściom ciała (np. udom, ramionom) daleko do sprężystości? TAK/NIE

 4. Czy Twoje samopoczucie uległo pogorszeniu – szybciej się męczysz, doskwierają Ci bóle mięśni, stawów, głowy, masz mniej energii do działania, coraz częściej brakuje Ci mobilizacji i motywacji, aby prowadzić aktywne życie oraz czy nawet, jeśli śpisz więcej niż kiedyś, budzisz się z uczuciem zmęczenia i znużenia? TAK/NIE

 5. Czy nie możesz zapanować nad stanem włosów i paznokci – nie jesteś w stanie zapuścić paznokci, gdyż nieustannie się łamią a włosy są pozbawione blasku i sprężystości, nie układają się i nawet zmiana fryzury nie przynosi spodziewanych efektów oraz czy mimo pielęgnacji i stosowania odżywek, paznokcie i włosy pozostają w fatalnej kondycji? TAK/NIE

Jeżeli chociaż 3 razy Twoja odpowiedź to „TAK”, oznacza to,
że
BODY REBEAUTY to produkt dedykowany Tobie i Twoim potrzebom.

Dlaczego Body ReBeauty to najskuteczniejszy sojusznik
w hamowaniu procesu starzenia?

Dlaczego BODY REBEAUTY to najskuteczniejszy sojusznik w hamowaniu procesu starzenia? Wiele najnowszych badań wskazuje, że to między innymi stany zapalne w mikroskali, dotykające skóry i naczyń włosowatych, są przyczyną pogarszania się jej wyglądu i stanu fizjologicznego. W tym także powstawania zmarszczek i utraty jędrności. U ich podstaw leżą zarówno pogarszająca się z wiekiem praca mitochondriów i nadmiary powstających wolnych rodników, jak i niedobór naturalnych czynników przeciwzapalnych. Skutkiem natomiast jest obniżająca się synteza kolagenu, elastyny czy kwasu hialuronowego, a także zły stan naczyń, uszkodzenia i ogólne niedożywienie komórek skóry. Bardzo istotne jest uzupełnienie aminokwasów niezbędnych do zwiększonej syntezy kolagenu. Zarówno bardzo istotnym czynnikiem przeciwstarzeniowym jest także poprawa działania mitochondriów – uzyskiwana dzięki dostarczeniu, cynku i selenu oraz antyoksydantów (m.in. witaminy E oraz C).

Regularne dostarczanie powyższych składników pozwala zahamować procesy starzenia wewnętrznego, co szybko ujawni się także w wyglądzie zewnętrznym, wydolności fizycznej i umysłowej. Połączenie tych najważniejszych elementów to formuła suplementu przyszłości, niezwykłego, nowego wsparcia przeciw starzeniu. Warto zaznaczyć, że aminokwasy kolagenogenne będące składowymi kolagenu są najważniejszym składnikiem także innych białek fibrylarnych, m.in. aktyny i miozyny tworzących białka mięśniowe oraz elastyny, drugiego po kolagenie niezbędnego składnika tkanki łącznej i skóry. Dlatego stosowanie BODY REBEAUTY jest zalecane także sportowcom budującym siłę mięśni i harmonijną wytrzymałość ciała. Możemy być pewni, że BODY REBEAUTY stanowi niebagatelną pomoc także w sportach wymagających koncentracji, precyzji i kreatywności.

Powinno się jednak pamiętać, że wzrost siły mięśniowej jak ogólnej sprawności organizmu wymaga także przynajmniej umiarkowanego treningu. Natomiast zarówno poprawa działania układu nerwowego, jak i stanu tkanki łącznej, a przede wszystkim skóry i ogólnego wyglądu następuje także w przypadku samej suplementacji.

W odróżnieniu od zwykłych kosmetyków, działających tylko od zewnątrz, bardzo rzadko pokonujących barierę pomiędzy naskórkiem a skórą właściwą i niemal nigdy nie docierających do komórek i tkanek wymagających wsparcia – nutrikosmetyk działa właśnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Dociera z krwią do najmniejszych naczyń krwionośnych, do płynu tkankowego i skóry właściwej. Do miejsc atakowanych przez stan zapalny, do zamierających fibroblastów i innych komórek wytwarzających kolagen, elastynę czy kwas hialuronowy oraz do mitochondriów, gdzie w ich wnętrzu umożliwia prawidłową produkcję energii niezbędnej do wszystkich procesów życiowych. Hamuje wytwarzanie wolnych rodników, zabezpieczając komórki przed przedwczesną śmiercią i poważnymi uszkodzeniami.

Wyraźne efekty widoczne na zewnątrz, a uzyskiwane od wewnątrz, świadczą o przewadze działania „u podstaw” problemu, nad podejściem stricte kosmetycznym – które najczęściej jest działaniem wyłącznie „objawowym”, mającym na celu uzyskanie doraźnej poprawy wyglądu. BODY REBEAUTY nie jest po prostu suplementem – to niezwykle nowoczesny i bazujący na wynikach prac naukowych, najwyższej klasy nutrikosmetyk.

Dzięki obecności odpowiednio dobranych substancji aktywnych BODY REBEAUTY jest całkowicie bezpieczną (oraz co ważne – nieinwazyjną) alternatywą dla zaawansowanych zabiegów kosmetycznych: m.in. obstrzykiwania botoksem, kwasem hialuronowym czy chirurgii estetycznej. Czy nie lepiej usuwać niektóre z przyczyn starzenia w każdej z komórek ciała, niż przepłacać za zabiegi, które bywają nie tylko mało efektywne, nie usuwające przyczyn, bolesne czy kłopotliwe, ale niejednokrotnie także straszne w skutkach?

 

 

Co to oznacza w praktyce? Wraz z każdą przyjmowaną kapsułką BODY REBEAUTY do Twojego organizmu trafiają najpotrzebniejsze składniki, których bardzo brakuje nawet w zdrowej żywności. Składniki w postaci mocno zatężonych, bezpiecznych ekstraktów, o znanym, dokładnie zbadanym działaniu na organizm człowieka. Oznacza to, że stopniowo likwidowane są przyczyny nie tylko pogorszającego się wyglądu, ale także starzenia narządów wewnętrznych i pogarszającego się stanu zdrowia. Oznacza też, że można zmniejszyć obciążenie skóry kosmetykami i zaprezentować światu naturalne piękno zdrowej, jędrnej i gładkiej skóry.

Możesz oczywiście skompletować zestaw wielu substancji o podobnym działaniu. Możesz też próbować innych suplementów obiecujących cudowne efekty. Możesz także używać wspaniałych kosmetyków tuszujących upływ czasu. Ale jeśli szukasz prostego jednocześnie skutecznego rozwiązania, jednego preparatu o silnym działaniu, zarówno ogólnie przeciwstarzeniowym, jak i działającego szczególnie wydajnie na wydolność, stan zdrowia i wygląd skóry – to jest nim właśnie BODY REBEAUTY. To najlepszy nutrikosmetyk zapewniający najprostszy sposób na zdrowie i piękno.

BODY REBEAUTY stworzony został zgodnie z wytycznymi określonymi przez cenionych specjalistów żywienia, immunologów i dermatologów w zakresie:

 • techniki liofilizacji białek
 • doboru składników aktywnych i ich dawek
 • stałej weryfikacji jakości surowców

W opinii naszych specjalistów BODY REBEAUTY:

 • zatrzymuje procesystarzenia się skóry;
 • pielęgnuje skórę od wewnątrz, nadając jej gładkość, elastyczność i jędrność;
 • poprawia kondycję włosów i paznokci;
 • chroni, odmładza i odbudowuje przywracając sprawność;
 • pozwala na odnowę komórek skóry i substancji międzykomórkowej;
 • spowalnia procesy starzenia tkanek;
 • regeneruje struktury tkanki łącznej właściwej, chrzęstnej, kostnej, struktury kolagenowe gałki ocznej i włosów;
 • działa ochronnie na mózg, układ nerwowy, gruczoły i wszystkie miejsca gdzie powstają nowe komórki.

SIŁĘ BODY REBEAUTY TWORZĄ:

FAKTY O BODY REBEAUTY

BODY REBEAUTY to całkowicie nowe podejście do dbałości o ciało. Warto przekonać się, co zdziałać może suplementowanie ciała, a zwłaszcza skóry “od wewnątrz”.

Stosując BODY REBEAUTY wykonujemy krok w kierunku nowoczesnych, szybkich, bezpiecznych oraz prostych metod pielęgnacji zdrowia i urody! Jako suplement diety BODY REBEAUTY jest produktem kompleksowym przeciwko starzeniu się skóry i deficytowi kolagenu w tkankach. Dzięki dostarczeniu witaminy C, krzemu oraz witamin A i E komórki wytwarzają znacznie więcej kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra wygładza się, pogrubia i staje się młodsza. Poprawia się także działanie wszystkich narządów, między innymi wzmacniają się naczynia krwionośne a w następstwie tego zaopatrzenie komórek, dzięki czemu mogą one wydajniej działać. Poprawę wyglądu można dostrzec nie tylko w skórze ale także we włosach i paznokciach. Aby podtrzymać młodość, zdrowie oraz piękno BODY REBEAUTY zawiera liofilizowany kolagen, witaminę C oraz odtwarzający ją kwas alfa-liponowy, krzem  jak i witaminy A i E czyli zestaw niezbędny do efektywnej produkcji kolagenu. Nie zapomniano również o flawonoidach czyli likopenie, antocyjanach oraz flawonoidach z dzikiej róży, które towarzyszą witaminie C czy tych zawartych w ekstrakcie z pokrzywy. Zawarto również minerały jak cynk i selen, które umożliwiają działanie systemów antyoksydacyjnych w komórkach. One to razem z flawonoidami zmniejszają stany zapalne co pozwala komórkom pracować w lepszych warunkach, dzięki wyregulowaniu mitochondriów zapewniają więcej energii przy mniejszej ilości wolnych rodników. Zauważyć warto, że zawarty ekstrakt z pokrzywy działa wzmacniająco na włosy i paznokcie, likopen zaś poprawia stan cebulek włosowych, zwiększając produkcję keratyny, antocyjany działają na naczynia krwionośne uszczelniając je i zwiększając przepływ krwi. Ważnym elementem BODY REBEAUTY jest cała gama witamin z grupy B, niezbędnych dla rozwoju cebulek i wzrostu włosa, ale także poprawiających metabolizm całego organizmu i funkcjonowanie układu nerwowego. BODY REBEAUTY jest efektem wyjątkowego połączenia najpotrzebniejszych substancji by mieć zdrową, gładką i sprężystą skórę, mocne, gęste włosy oraz piękne, zdrowe paznokcie.

Wystarczy jedna kapsułka dziennie, aby uzupełnić niedobory kluczowych składników by skóra stała się gładsza i bardziej miękka, by promieniała blaskiem oraz była świetnie nawilżona. Suplementacja preparatem BODY REBEAUTY jest nieustającym odbudowywaniem wewnętrznego magazynu aminokwasów, witamin i pierwiastków, niezbędnych dla zdrowia i piękna skóry.

Pierwsze wyraźne efekty działania BODY REBEAUTY obserwuje się po około 4-6 tygodniach systematycznego stosowania. Objawiają się w postaci wzmocnienia włosów i tkanek podtrzymujących skórę, co skutkuje jej zwiększoną jędrnością i nawilżeniem.

bodyrebeauty4444

Opinie klientów

Promieniowanie słoneczne UV niszczy i postarza naszą skórę!

Body Empire® proponuje Państwu obejrzenie krótkiego filmu, który pokazuje w jaki sposób działają na nas promienie UV, film Thomasa Leveritta „Jak widzi cię słońce” („How the sun sees you”), który pokazuje ukryte uszkodzenia skóry wywołane przez słońce: ciemne plamy, piegi i zmarszczki. Twarze osób pozornie jeszcze młodych ujawniają prawdziwy stan ich skóry.

Opalenizna to reakcja obronna przed promieniowaniem ultrafioletowym, które uszkadza komórki, macierz międzykomórkową i może niszczyć DNA. Organizm broni się wytwarzając i gromadząc w skórze melaninę – która absorbuje i odbija promienie UV, redukując zniszczenia. To dzięki obecności melaniny naskórek staje się ciemniejszy. Jeśli jednak natężenie promieniowania UV jest duże, organizm nie nadąża z wytworzeniem melaniny i opalaniu może towarzyszyć rumień, czyli reakcja fotochemiczna polegająca na uszkodzeniu komórek naskórka i rozszerzeniu naczyń krwionośnych. Co więcej, w uszkodzonych komórkach skóry powstają wielkie ilości wolnych rodników – bardzo reaktywnych cząstek niszczących wszystko na swej drodze.

Uszkodzony naskórek następnie pogrubia się i stopniowo złuszcza, z czasem tracąc warstwę ze zwiększoną zawartością melaniny – opalenizna powoli zanika. Jednak skutki uszkodzeń spowodowanych przez ultrafiolet mogą pozostawać w skórze na dłużej. Promienie UV-A wnikają do skóry właściwej i uszkadzają substancję międzykomórkową: włókna elastyny i kolagenu. Zniszczenia potęguje lawina powstających wolnych rodników. Dlatego nadmierna ekspozycja na słońce poważnie uszkadza skórę (a jeszcze bardziej na sztuczne promieniowanie w solarium, o dużej przewadze UV-A, które jest odpowiedzialne za 90% uszkodzeń włókien kolagenu i elastyny). Sprzyja to przyspieszeniu procesów starzenia. W miejscach najbardziej wystawionych na promieniowanie pojawiają się także uszkodzone i rozszerzone naczynia krwionośne czy przebarwienia, powstające wskutek nierównomiernego gromadzenia się melaniny w komórkach.

Bardzo duże dawki promieniowania UV (w tym wypadku przede wszystkim UV-B i UV-C) mogą nawet trwale uszkadzać DNA, co prowadzić może do zachorowania na czerniaka, czyli złośliwego raka skóry, czy inne nowotwory. Może także dochodzić do wielu innych schorzeń.

Czy zatem należy wystrzegać się opalania, a może wręcz całkiem unikać wystawiania skóry na słońce? A jeśli już, to tylko po użyciu kremu z wysokim filtrem UV?

Otóż, z pewnością NIE! Promieniowanie słoneczne ma wielokierunkowy, dobroczynny wpływ na skórę, a produkowana wtenczas witamina D jest nie tylko jednym z najważniejszych czynników przeciwnowotworowych, podnoszących odporność czy sprawność umysłu, ale jest także jednym z najważniejszych hormonów sterujących naszym organizmem i prawdziwym eliksirem młodości. Oczywiście, należy skórę stopniowo przyzwyczajać do coraz większych dawek słońca oraz unikać nadmiernej ekspozycji, wtedy korzyści z opalania znacząco przewyższają ryzyko zachorowania na czerniaka.

Tym niemniej, nawet w sytuacji rozsądnego i stopniowego wystawiania skóry na słońce, nadal występują wspomniane uszkodzenia włókien kolagenu i elastyny. Można to doskonale obserwować na twarzach ludzi stale przebywających na zewnątrz – choć często ogólnie znacznie zdrowsi, twarz mają starszą o dziesiątki lat, niż ich rówieśnicy unikający opalania. Widzimy to także na wspomnianym na wstępie filmie „jak widzi Cię słońce”, gdzie skóra dzieci, o ogromnym potencjale wytwarzania nowego kolagenu, jest niemal wolna od uszkodzeń, zaś u osób dojrzałych w znacznie gorszym stanie, gdyż poziom wytwarzania kolagenu szybko spada wraz z wiekiem.

Czy zatem pozostaje nam dylemat – albo zdrowie, albo uroda, młoda i piękna skóra?

Na szczęście nie! Z pomocą przychodzi nam Body Empire® z nutrikosmetykiem BODY REBEAUTY!!!

Odbudowa z BODY REBEAUTY po degradacji skóry?

BODY REBEAUTY to suplement diety, który wyprzedza czas w regeneracji naszego ciała, dlatego stosowanie tego nutrikosmetyku jest zalecane jako najskuteczniejszego sojusznika w regeneracji skóry. Dzięki zawartości niezwykłej, doskonale przyswajalnej formy kolagenu oraz czynników zwiększających produkcję własnych włókien elastynowych i kolagenowych, odbudowuje zniszczenia powstałe w wyniku działania promieniowania UV. Przeciwutleniacze (witamina E, cynk, selen) „wymiatają” powstałe pod jego wpływem wolne rodniki. Przy regularnym przyjmowaniu BODY REBEAUTY oraz rozsądnym korzystaniu ze słońca, znaczna część uszkodzeń naprawiana jest na bieżąco, a pozostałe w okresie kilku tygodni. Mówiąc obrazowo, umożliwiamy skórze tak znaczące zwiększenie możliwości naprawczych, że staje się niemal taka, jak skóra dzieci – nadążająca z naprawą uszkodzonych włókien.

Dzięki suplementacji BODY REBEAUTY, nie musimy unikać opalania. Możemy pozwolić sobie na przyjemność jaką daje ciepło i światło słoneczne oraz na jego zdrowotne działanie, a negatywne efekty w znacznej mierze usunąć, pozostając zdrowymi i bez przedwcześnie starzejącej się skóry.

Oczywiście nawet suplementując BODY REBEAUTY powinniśmy zachować umiar i unikać nadmiernego wystawiania skóry, a zwłaszcza jej delikatnych i jeszcze nie opalonych fragmentów na silne promieniowanie UV. Poważnych oparzeń słonecznych czy gwałtownych zmian jakie zazwyczaj powoduje wizyta w solarium, nawet BODY REBEAUTY w pełni nie zniweluje. Jednakże, nawet w takich sytuacjach przyjmowanie podwójnej dawki suplementu przez dwa tygodnie, może znacząco poprawić sytuację.

BODY REBEAUTY odbudowuje skórę oraz czyni ją młodszą i silniejszą.

 

 

 

 

 

Back to top