Logo Loading

Rewitalizacja skóry

Degradacja lipidów

Likwidacja cellulitu

Pobudzenie fibroblastów

Rozpad tłuszczów podskórnych

Uszczelnienie drobnych naczyń

Wzmocnienie właściwości przeciwutleniających

Przywrócenie jędrności i elastyczności skóry

Redukcja nadmiaru wody w przestrzeni międzykomórkowej

ANTI-CELLULITE SLIMMING SERUM

Anti-Cellulite Slimming Serum z kolagenowej linii produktów Body Empire® to fenomenalne serum wyszczuplające, które jest niezwykle pomocne w przezwyciężeniu powszechnego problem jakim jest cellulit, defekt skóry występujący u większości dorosłych kobiet. W przeciwieństwie do powszechnie panującej opinii, cellulit pojawia się nie tylko u kobiet z problemem nadwagi, ale również u tych szczupłych czy nawet chudych. Pomimo iż na rynku dostępne są liczne preparaty mające zwalczać objawy cellulitu – niewiele z nich odnosi sukces w walce z tym problemem.
Specjaliści zajmujący się dolegliwościami skórnymi opisują cellulit jako „włókniejące zwyrodnienie tkanki łącznej”. Etiologia cellulitu jest wieloczynnikowa. Zaburzenia hormonalne i liposkleroza stanowią główne źródła zagrożenia, ale także nieprawidłowa dieta, niehigieniczny tryb życia, czy choćby noszenie obcisłych ubrań mogą odgrywać znaczącą rolę. Dyskusyjne jest natomiast znaczenie czynników wrodzonych
i predyspozycji genetycznych do rozwoju cellulitu.

Rozróżnia się dwa główne typy cellulitu: wodny (twardy) i tłuszczowy (miękki). Rodzaj zależy od podłoża, na którym się formuje. Czasem trudno jest odróżnić postać twardego cellulitu wodnego od mocno rozbudowanej tkanki mięśniowej, ponieważ tkanka jest zbita i ściśle przylega do mięśni, nie zmienia się wraz ze zmianą pozycji ciała. Palpacyjnie wyraźnie można odczuć, że warstwy powierzchniowe mocno przylegają do głębszych. Ten typ spotyka się u kobiet, które nie miały wahań w masie ciała i tkanki nie straciły swej elastyczności.

czytaj więcej

Zamów teraz

Głównym składnikiem zwalczającym cellulit w Anti-Cellulite Slimming Serum jest Liporeductyl® – związek czynnych pro-liposomów, które mają zdolność wnikania w skórę i efektywnego przeciwstawiania się cellulitowi. Wśród komponentów wchodzących w skład tego związku znajdują się kofeina, która eliminuje toksyny i bierze udział w procesie lipolitycznym (powoduje podskórną degradację lipidów), escyna – naturalna substancja pozyskiwana z nasion kasztanowca, która uszczelnia naczynia krwionośne i zmniejsza lepkość krwi. L-karnityna (lub witamina BT) pełni ważną rolę przeciwutleniacza. Naturalny rybi kolagen w kosmetyku, podobnie jak przy innych produktach linii kolagenowej Body Empire®, odpowiedzialny jest za regenerację, nawilżenie i ochronę skóry. Użycie Hydromanilu®w preparacie pozwala dodatkowo nawilżyć skórę – komponent ten składa się głównie z wyciągu z wąkroty azjatyckiej oraz z oleju z nasion ogórecznika. Ten ostatni składnik działa szczególnie korzystnie na skórę suchą i wrażliwą. Dodatkowe odżywienie skóry oraz wzmocnienie właściwości przeciwutleniających Anti-Cellulite Slimming Serum zapewnia zawarta w octanie tokoferylu Witamina E.
Do ważnych składników tego kosmetyku można też zaliczyć wyciąg z Gotu-Koli (Centellia Asiatica), która pobudza fibroblasty w skórze do zwiększonej produkcji ustrojowego kolagenu i elastyny, tym samym potęgując działanie preparatu i zwiększając jego skuteczność w naprawie, rewitalizacji i nawilżaniu skóry.

SIŁĘ ANTI-CELLULITE SLIMMING SERUM TWORZĄ:

Anti-Cellulite Slimming Serum to wyrafinowany produkt oparty na najnowszych osiągnięciach biotechnologii z wykorzystaniem innowacyjnych dermokosmetycznych komponentów. To niezwykły super balsam o delikatnym zapachu i kolorze cappuccino. Nasze serum wyszczuplające o delikatnej i aksamitnej konsystencji jest przeznaczone do walki z problemem skóry jakim jest cellulit. Ponadto serum wyszczuplające znakomicie sprawdza się dbając o prawidłowe nawilżenie skóry oraz elastyczność, jędrność i gęstość.

LIPOREDUCTYL®

jest bogatą kompozycją szczególnie aktywnych substancji, zamkniętych w liposomach co ułatwia penetrację naskórka i umożliwia dotarcie aż do najgłębszych warstw skóry. Substancje aktywne uwalniane w głębokich warstwach epidermy skutecznie walczą z cellulitem. Liporeductyl® poszukiwany jest w składach balsamów i kremów do ciała przez świadome i wymagające konsumentki. Liporeductyl® zawiera następujące składniki aktywne: Kofeina, L-Karnityna, Wyciąg z Bluszczu Pospolitego, Escyna.

Kofeina

charakteryzuje ją udowodniona klinicznie zdolność wymuszania lipolizy (rozpadu tłuszczów podskórnych). Kofeina blokuje enzym (fosfodiesterazę) odpowiedzialny za destrukcję cząsteczek biorących udział w rozkładzie TAG. Poprawia również krążenie krwi, co ułatwia eliminację toksyn.

L-Karnityna

określana ostatnio coraz częściej mianem witaminy BT, jest związkiem niezbędnym w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Jest cząsteczką, która transportuje długołańcuchowe kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie ulegają spaleniu, i usuwa z nich średnio- i krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe oraz inne acylowe związki, które w nadmiarze mogą być toksyczne. L-karnityna jest również skutecznym antyoksydantem. Ma więc zdolność stabilizowania błon biologicznych. Wykazano również jej ochronny wpływ na naczynia krwionośne. Ponadto jest związkiem, który bierze czynny udział w usuwaniu toksyn z organizmu. Jej działanie detoksykujące wynika ze zdolności chelatowania metali ciężkich, które po związaniu z L-karnityną są wydalane z organizmu, tak samo jak szkodliwy nadmiar biopierwiastków.

Escyna

to substancja naturalnie występująca w nasionach kasztanowca. Escyna niezwykle efektywnie uszczelnia drobne naczynia, zwiększając ich odporność na pękanie i wysięki osocza, które nie hamowane - prowadzą do obrzęków. Tak dobra ochrona naczyń spowodowana jest wielokierunkowym działaniem Escyny. Związek ten hamuje działanie enzymu hialuronidazy, który rozkłada główne spoiwo śródbłonka naczyń - kwas hialuronowy, będący – jak wiadomo jedną z najcenniejszych dla skóry substancji, jaką wytwarza nasz organizm. Ponadto Escyna hamuje inne enzymy odpowiedzialne z kolei za rozkład substancji budulcowych naczyń krwionośnych. Escyna wreszcie obniża istotnie stany zapalne naczyń i lepkość krwi - ułatwiając jej przepływ i zapobiegając zakrzepom żylnym. Ponadto substancja ta zwiększa napięcie żylne, a zmniejsza pojemność żylną zapobiegając powstawaniu zastojów krwi. Wpływ Escyny nie ogranicza się wyłącznie do układu krwionośnego. Posiada ona równie zbawienny wpływ na układ limfatyczny, poprawiając ogólnie krążenie limfatyczno-żylne.

Wyciąg z Bluszczu Pospolitego

zawiera bogactwo związków substancji aktywnych. Przede wszystkim kwaśne saponiny trójterpenowe (a-hederyna), alkaloidy (emetyna), flawonoidy (rutyna), fenolokwasy (chlorogenowy i kofeinowy). Bluszcz ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, a także udrażniające, napinające i ściągające. Saponiny mają silne zdolności drenowania tkanek, także stymulują krążenie krwi i uaktywniają odpływ limfy. Ułatwia to składnikom aktywnym dotarcie do miejsc w których odkłada się tłuszcz i wpływa na ich lepsze wchłanianie, a w konsekwencji - na usuwanie toksyn i wody z przestrzeni międzykomórkowej oraz na intensyfikację przemiany materii i rozkład TAG zamkniętych w adipocytach. Wyciąg z bluszczu wreszcie - wzmacnia drobne naczynia krwionośne (tzw. „pajączki”) w ochronie przed pękaniem.

HYDROMANIL®

to roślinny komponent nawilżający, wykorzystujący bogate w galaktomanan związki cukrowe, pochodzące z owoców drzewa Tara (Caesalipinia Spinosa), rosnącego dziko w lasach Andów, zwłaszcza w Peru, w suchym klimacie, w glebie piaszczystej i kamienistej. Owoce zawierają od 4 do 7 nasion - 30% każdego nasiona stanowi endosperma (albumen), będąca rezerwą odżywczą dla początkowego stadium rozwoju zarodka. Z tej właśnie rezerwy odżywczej, zbudowanej w 80% z mannozy i galaktozy - polisacharydów zwanych galaktomannami (pozostałe 20% stanowią woda, proteiny, minerały i włókna), które są adaptacyjną odpowiedzią rośliny na naturalne warunki klimatu stepowego - pozyskiwany jest hydrokoloid lub naturalny biopolimer znany jako Guma Tara. Hydromanil® jest zbudowany z galaktomannanowych cząsteczek nawilżających występujących w postaci trójwymiarowej koloidalnej matrycy uwalniającej stopniowo nawilżające oligosacharydy. Z uwagi na zróżnicowaną wielkość cząsteczek - wielkocząsteczkowe galaktomannany oraz niskocząsteczkowe galakto-manno-oligosacharydy uzyskane w wyniku hydrolizy enzymatycznej Gumy Tara – hydromanil® nawilża natychmiast i długotrwale.

ALANTOINA

ułatwia gojenie się ran, łagodzi objawy łuszczycy, działa przeciwzapalnie i ściągająco, przyspiesza regenerację skóry. Allantoinę stosuje się przede wszystkim jako środek pobudzający ziarninowanie, czyli powstawanie nowej tkanki łącznej, zawierającej bogatą sieć naczyń włosowatych, oraz przyspieszający gojenie ran. Dlatego też preparaty zawierające Allantoinę stosowane są u pacjentów z trudno gojącymi się ranami, owrzodzeniem podudzi, u osób z podwyższonym ryzykiem powstawania odleżyn, stanami zapalnymi i łuszczycą. Allantoina jest pochodną mocznika. Jej amonowy charakter oraz powinowactwo do białek sprawia, że łatwo przenika do naskórka, zmiękcza go i usuwa jego martwe komórki. Substancja ta nie tylko chroni skórę, ale też łagodzi podrażnienia powstałe w wyniku stosowania detergentów o niekorzystnym dla skóry pH. Ma nieocenione działanie w pielęgnacji skóry z drobnymi zranieniami, uszkodzeniami, otarciami i oparzeniami słonecznymi.

ELASTYNA

jest włóknistym białkiem, które występuje wraz z kolagenem w tkance łącznej żywych organizmów. Elastyna z łatwością przenika w głąb skóry, tym samym zwiększając jej elastyczność i wygładzając zmarszczki. Pomaga też utrzymać witalność skóry. Połączenie składników kolagenu i elastyny w preparatach kosmetycznych jest bardzo korzystne dla skóry, gdyż te substancje działają synergicznie i zapewniają skórze odpowiednie nawilżenie. Ponadto, elastyna ma też właściwości regenerujące oraz chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

GOTU-KOLA (CENTELLA ASIATICA EXTRACT)

jedna z nielicznych roślin, jakie wdarły się w ostatnich latach do kosmetologii na dłużej niż dwa sezony. W Chinach, uznana za zioło długowieczności. Ekstrakt zawiera flawonoidy, witaminy A, C i E, trójterpeny złożone i magnez. Stymuluje wytwarzanie mucyny i kwasu hialuronowego. Dowiedzione działanie synergiczne z fitoestrogenami soi i kolagenem rybim.

MASŁO SHEA (Butyrospermum Parkii)

znane również, jako masło karite i stosowane w pielęgnacji skóry od wieków. Składniki owoców drzewa karite można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza z nich to tzw. frakcja hydrolizująca (zmydlająca) odpowiedzialna za większość właściwości nawilżających.
Druga kategoria to grupa związków niehydrolizujących, które posiadają właściwości lecznicze. Regularne stosowanie masła karite zapewnia, oprócz doskonałego nawilżenia skóry, także leczenie już istniejących zaburzeń skórnych. To właśnie te nadzwyczajne właściwości zapewniły karite miano „drzewa życia”. Jest idealnie tolerowane przez skórę, ponieważ kombinacja kwasów tłuszczowych (oleinowy, stearynowy, palmitynowy i linolenowy) w nim zawartych przypomina naturalny skład kwasów warstwy rogowej naskórka. Niezwykle wysoka zawartość witaminy A, E i F powoduje, że masło to dostarcza skórze podstawowych składników, jakie są jej potrzebne do zachowania gładkości, jędrności i zdrowego, promiennego kolorytu. Dzięki swojemu działaniu pielęgnacyjnemu w pełni zastąpiło markowe balsamy do ciała. Zawiera naturalne przeciwutleniacze, co opóźnia procesy starzenia. Nawilża, wygładza, odżywia i regeneruje, przywraca skórze jędrność i elastyczność. Pomaga w walce z rozstępami i bliznami. Chroni przed niekorzystnymi działaniami bodźców zewnętrznych i pogody, w tym promieni słonecznych. Wykorzystuje się go nie tylko w przypadkach poważnych zaburzeń dermatologicznych, ale także przy reumatyzmie, bólach mięśniowych i stawów. Doskonale nadaje się do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt.

WITAMINA E

hamuje procesy starzenia się skóry, nawilża ją, wygładza i zmiękcza naskórek. Zmniejsza szkodliwe działanie promieniowania UV na komórki skóry. Neutralizuje także wolne rodniki.

KOLAGEN

główne białko tkanki łącznej, często zwane „białkiem młodości”. Ma silne właściwości odbudowujące, powoduje spowolnienie procesu starzenia się skóry. Jednocześnie długotrwale ją chroni przed utratą nawilżenia, zwiększa napięcie i wygładza zmarszczki. Systematyczne stosowanie kolagenu skutecznie hamuje utratę naturalnego kolagenu zawartego w skórze.

OLEJ Z OGÓRECZNIKA

zawiera m.in. kwas gamma-linolenowy należący do NNKT (Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe), flawonoidy, garbniki, a także sole mineralne. Polecany jest do skóry suchej i wrażliwej ponieważ nawilża, reguluje poziom wilgotności, głęboko regeneruje i odżywia. Niweluje łuszczenie się naskórka i łagodzi podrażnienia.

WYCIĄG Z KORZENIA RUSZCZYKA KOLCZASTEGO (Ruscus Aceleautus)

roślina ta bogata jest w saponiny sterydowe, fitosterole, flawonoidy, kwasy tłuszczowe, triterpeny, kumaryny i alkaloidy. Związki aktywne (ruscogenins i neuroruscogenins) w niej zawarte zwężają światło naczyń krwionośnych, przez co poprawia się znacznie przepływ krwi. Ponadto związki te zwiększają elastyczność naczyń i hamują stany zapalne. Wyciąg z tej cennej rośliny poprawia również przepływ limfy. Wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz pobudzenie przepływu limfy ogranicza wysięki do otaczających tkanek zmniejszając obrzęki i zwiększając wydalanie toksyn.
INNOWACYJNY

Formuła serum powstawała na przestrzeni lat, dzięki czemu mieliśmy możliwość zawrzeć w nim jak najwięcej naturalnych składników.

SPRAWDZONY

Głównym składnikiem zwalczającym cellulit w serum jest Liporeductyl® – związek czynnych pro-liposomów, które mają zdolność wnikania w skórę i efektywnego przeciwstawiania się cellulitowi.

SKUTECZNY

Substancje wchodzące w skład preparatu zostały starannie dobrane, tak aby stymulować rozkład tłuszczu w komórkach tłuszczowych oraz zachodzącą w ich obrębie mikrocyrkulację.

Opinie klientów

Systematyczne stosowanie ANTI-CELLULITE SLIMMING SERUM daje zauważalne rezultaty, takie jak:

  • Zmniejszenie obwodu ciała w stosowanym miejscu
  • Zmniejszenie nadmiaru wody i sodu w przestrzeni międzykomórkowej
  • Redukcja cellulitu
  • Poprawa mikrokrążenia w komórkach skóry, co znacznie zmniejsza powstawanie wenektazji
  • Znaczna poprawa poziomu nawilżenia skóry, a także jej gęstości i elastyczności

Dla lepszego efektu stosuj nasz suplement diety Body Fat Burner