WłosyModne fryzury na rok 2021 – włosy w stylu Bob

Modne fryzury na rok 2021 – włosy w stylu Bob

Modne fryzury na rok 2021

Jeśli jesteś już zmęczona długimi włosami to masz świetną okazję, żeby dokonać zmian w tym sezonie. Radykalna zmiana wyglądu da Ci kopa do działania oraz nakieruje na zmiany w życiu – więc warto spróbować. Fryzury typu Bob zyskały uwagę światowych projektantów przez swoją prostotę i lekkość i zdecydowanie są zakwalifikowane jako modne fryzury na rok 2021. Bob to uniwersalna fryzura, dodająca świeżości. Może być zarówno elegancka, jak i niechlujna. Nieważne czy masz kręcone, czy proste włosy oraz jaki masz kształt twarzy – to cięcie pasuje każdemu.

Modne fryzury na rok 2021

Blunt Bob – proste cięcie i zdecydowany wizerunek

Włosy są równo przycięte z idealnym przedziałkiem na środku. Sprawiają wrażenie, że fryzjer wykonał jedno proste cięcie. Możesz zdecydować się na bardzo krótką wersję lub nieco dłuższą, sięgającą do ramion. Fryzura jest wygładzona i lśniąca. Jest to bardzo szykowna wersja boba, dodająca dużo pewności siebie i zdecydowanie nosi miano “modne fryzury na rok 2021”.

 

Angled Bob – modne fryzury na rok 2021

Ten rodzaj cięcia jest bardzo odważny. Nadaje charakteru rysom twarzy. Wyszczupla ją optycznie, odmładza oraz dodaje blasku. Włosy nabierają dynamicznego wyglądu za sprawą różnych warstw i asymetrycznego cięcia w kształcie ekierki. Z przodu fryzura jest dłuższa ponad linię brody, a z tyłu nad karkiem krótsza. Przedziałek może być poprowadzony z boku, a grzywka może lekko opadać na oczy.

 

Messy Bob – efekt bez wysiłku

Modne fryzury na rok 2021

Warstwy włosów są tak wycieniowane, aby nadać fryzurze potargany, ale kontrolowany wygląd. Delikatne fale i niesforne loki w połączeniu z rozwianą grzywką oplatają twarz, nadając fryzurze romantyczny charakter.

 

Long Bob lub asymetryczny lob – to nowoczesna wygoda

Jest to idealna opcja dla osób, które obawiają się drastycznych zmian, ale chcą spróbować nieco krótszej fryzury. Włosy są dłuższe z przodu i delikatnie opadają na twarz, optycznie ją wyszczuplając. Końcówki mogą być wystrzępione, wycieniowane lub równo przycięte. Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać.

 

Bob z grzywką – w stylu francuskiej dziewczyny

Grzywka połączona z bobem nada twarzy śmiały, zdecydowany wyraz, a zarazem odmłodzi ją. Fryzura ta jest zazwyczaj bardzo krótka i sięga do linii szczęki. Włosy najefektowniej wyglądają zaraz po umyciu, z naturalnymi lokami lub lekkimi falami, które dodają nuty romantyzmu.

 

Krótki bob – w nowoczesnym odważnym wydaniu na rok 2021

Modne fryzury na rok 2021

Fryzura ta nada Ci świeżego i nowoczesnego wyglądu. Linia włosów powinna iść prosto przy uchu i nabierać ostrego kształtu przy szczęce. Podkreśli ona kształt kości policzkowych oraz doda głębi Twoim oczom. Oprócz ostrego cięcia, wewnętrzne warstwy mogą być bardziej wycięte lub wygolone. Dzięki temu fryzura jest łatwiejsza w ułożeniu i gotowa bez wysiłku zaraz po umyciu. Dodatkowo możesz zdecydować się na wersję z krótką, z prostą grzywką odsłaniającą brwi.

 

Naturalnie zakręcony bob – wyzwól swoje loki

Fryzura przeznaczona jest dla posiadaczek kręconych włosów, które chcą je podkreślić. Krótki kręcony bob przywodzi na myśl lata 20. XX wieku, kiedy to kobiety w ten sposób manifestowały swoją niezależność. Krótki bob może być z prostą grzywką lub z grzywką opadającą na bok. Skręt loków lub lekkich fal warto podkreślić odżywką lub lakierem, który nada im połysku.

 

Dobry fryzjer Twoim najlepszym przyjacielem

Modne fryzury na rok 2021

Ważne jest, aby Twój fryzjer miał indywidualne podejście do każdego klienta. W zależności od typu włosów oraz kształtu twarzy odpowiednio podetnie każdą warstwę. Pomoże Ci znaleźć idealną długość stylizacji oraz doradzi, jak samodzielnie ułożyć fryzurę, aby nabrała pożądany kształt.

 

Zobacz także: Jak dbać o włosy, aby było mocne, zdrowe i lśniące?

Udostępnij dalej:

Inne artykuły

Back to top