Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Zielona Góra

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Zielona Góra

Zielona Góra jedno z piękniejszych miast na zachodniej ścianie Polski.

Już sama nazwa nasuwa skojarzenie wspaniałego pejzażowego otoczenia. I tak w zasadzie jest. Pobliska okolica słynie z zielonych wzgórz pokrytych winoroślami. W mieście nawet odbywa się kilkudniowy festiwal Winobranie z paradą, jarmarkiem, atrakcjami dla dzieci i koncertami znanych gwiazd. W święto wina Bachus (grecki bóg winorośli i wina) prowadzi korowód ulicami miasta, a w samym sercu starówki stoi popularny Pomnik Bachusa. Zielona Góra z odrestaurowanymi, zadbanymi kamienicami oraz z licznymi zabytkami przyciąga turystów. W odróżnieniu od innych polskich miast podczas II Wojny Światowej nie uległa przygniatającym zniszczeniom. Więc w bardzo dobrym stanie zachowało się wiele historycznych i cennych architektonicznie obiektów.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży dedykowana dla zdrowia mieszkańców Zielonej Góry

Możesz się starać żyć aktywnie, w zgodzie z naturą, ale nawet tak nie unikniesz inwazji zanieczyszczeń powietrza z każdej strony. Choć ty robisz wszystko, aby dbać o środowisko to np. Twój sąsiad już niekoniecznie, paląc w piecu słabej jakości węglem lub co gorsze – śmieciami. Szkodliwe substancje krążące w powietrzu wpływają na pojawienie się w organizmie stresu oksydacyjnego, czyli dużej ilości wolnych rodników. Dodatkowo do tego dochodzi wyczerpanie i nadmierny wysiłek fizyczny i psychiczny, używki, silny stres oraz uboga dieta. Aby w pełni przezwyciężyć te czynniki i zachować zdrowie potrzebny jest silny przeciwutleniacz, czyli Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire. Jej działanie opiera się nie tylko na wzmocnieniu odporności, ale też zwalcza wolne rodniki i oczyszcza organizm z toksyn. Na domiar tego udział witaminy C jest istotny w wielu procesach, jak synteza kolagenu. Która jest kluczowa dla elastycznej i promiennej cery, ale też jest białkiem budulcowym zapewniającym dobrą kondycję skóry, mięśni, tkanki łącznej, ścięgien i stawów.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży źródło energii i zdrowia   

Zapytasz może dlaczego właśnie dzika róża? Tak się składa, że to nie cytrusy, ale owoce dzikiej róży są najlepszym źródłem witaminy C, od 2000 do nawet 3500mg w 100g. Podczas gdy w 100 gramach cytryny jest jej tylko 53mg, czyli ponad 40x miej. Oprócz tego ekstrakt z owoców dzikiej róży to istna petarda witaminowa, zawiera także ważne witaminy z grupy B, A, E oraz K. Ale to też antyoksydacyjne polifenole, minerały, jak fosfor, potas, wapń, magnez oraz pierwiastki śladowe, czyli żelazo, miedź, cynk i mangan. Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire wzmacnia funkcjonowanie całego organizmu, niweluje negatywne skutki wpływu zanieczyszczonego środowiska na zdrowie oraz łagodzi uczucie zmęczenia. Witamina C jest też nieocenionym narzędziem przeciwstarzeniowym, nie tylko stymuluje powstawanie kolagenu w skórze, ale też działa ochronnie na komórki. Co w starciu ze szkodliwymi czynnikami zabezpieczy nasze ciała i pomoże im się przeciwstawić wirusom, czy też toksynom o wiele bardziej skuteczniej.

Body Empire naturalne składniki zamiast syntetycznych komponentów

Wybór suplementów naturalnego pochodzenia, a nie syntetycznego kwasu L-askorbinowy przełoży się na większą skuteczność i spotęgowane, pewne działanie. Standaryzowany wyciąg utrzymuje swoje bioaktywne właściwości i nie ma mowy o przedawkowaniu, czy skutkach ubocznych. Które w przypadku syntetycznej i taniej formy witaminy C można szybko zaobserwować. Są to m.in. niedogodności ze strony układu pokarmowego, biegunka, nudności, ból brzucha lub podrażnienie naczyń krwionośnych. Firma Body Empire rozumie potrzeby ciągle rozwijającego się i dynamicznie zmieniającego społeczeństwa. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania, dlatego do produkcji użyte zostają najlepsze, czyli naturalne składniki. 100% Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży dostępna jest w ofercie Sklepu Body Empire. Suplement może pochwalić się logiem VEGAN, a także odznaczeniem HACCP oraz GMP, iż spełnia ścisłe procedury bezpieczeństwa oraz skrupulatne normy jakościowe. Powstaje przy współpracy z certyfikowanymi laboratoriami, które w końcowym etapie zlecają badania dla niezależnych jednostek.

Back to top