Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Wałbrzych
Wałbrzych witamina C

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Wałbrzych

Wałbrzych Zielone Miasto Polski

Witamina C – zastrzyk zdrowia dla mieszkańców Wałbrzycha.

Wałbrzych to miasto leżące w Sudetach Środkowych, w województwie dolnośląskim. Jest drugim, co do wielkości miastem na Dolnym Śląsku. Stanowi ośrodek przemysłowo – handlowo – usługowy, turystyczny, akademicki i naukowy Polskiej Akademii Nauk.

Nazwa Wałbrzych pochodzi z języka niemieckiego i oznacza „leśny gród”, gdyż dawniej porośnięty był gęstym lasem. Dziś nadal lasy i łąki zajmują ponad połowę terenu i mówi się, że Wałbrzych to „Zielone Miasto”.

W Wałbrzychu można znaleźć dobrze oznakowane i utrzymane trasy rowerowe do uprawiania kolarstwa górskiego i rekreacyjnego. Trasy prowadzą krętymi uliczkami miasta oraz przez pobliskie tereny zielone w lasach, parkach i łąkach. W mieście jest dostęp do różnego typu pływalni, siłowni, kortów tenisowych, stadionów i hal sportowych oraz boisk. W pobliżu Wałbrzycha są też zlokalizowane trasy narciarskie z wyciągami i Schronisko PTTK „Andrzejówka”, gdzie odbywają się biegi narciarskie.

W Wałbrzychu panuje klimat oceaniczny, podgórski, kotlinny. Jest to chłodny, zmienny i czasem bardzo ostry klimat. Odnotowuje się duże wahania temperatur między dniem i nocą, ostre zimy oraz dużą ilość opadów atmosferycznych. Napływ powietrza z zachodu skutkuje wysokim ciśnieniem zarówno latem, jak i zimą.

Witamina C – niezbędna w aktywnym życiu fizycznym

Osoby aktywnie korzystające z atrakcji i biorące udział w życiu sportowym Wałbrzycha powinny zwrócić uwagę na dostarczanie organizmowi dużej dawki witaminy C, która wspiera organizm w trakcie wysiłku fizycznego.

Zapewnia właściwe funkcjonowanie układu oddechowego i pokarmowego, wspomaga utrzymanie zdrowych, elastycznych i ruchomych stawów oraz wspomaga gojenie ran. Witamina C wzmacnia również układ odpornościowy, więc osobom dbającym o jej prawidłową suplementację, niestraszny jest ostry klimat miasta.

Oprócz tego, spożywanie witaminy C niesie ze sobą wiele innych korzyści. Wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, doskonale łagodzi skutki zanieczyszczeń powietrza, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera prawidłową pracę układu moczowego.

Najlepszym preparatem uzupełniającym codzienną dietę w witaminę C jest NATURAL VITAMIN C Body Empire®.

Jedna kapsułka zawiera 630 mg w 100% naturalnej witaminy C, co jest wartością unikalną i niedostępną w konkurencyjnych produktach.

Body Empire® – uznany dostawca naturalnych produktów

Body Empire® to uznany producent suplementów diety opartych na naturalnych składnikach. Posiada szeroki wachlarz produktów, które obejmują wszystko, co jest niezbędne, aby osiągnąć perfekcyjny i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci oraz piękną sylwetkę.

Rezultaty stosowania tych produktów będą widoczne po krótkim czasie, a wyniki ich działania potwierdzają testy. Preparaty Body Empire® spełniają najwyższe standardy bezpiecznej suplementacji i stosowania dopuszczające je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Produkowane są w certyfikowanych laboratoriach przez grono międzynarodowych specjalistów. Najwyższa jakość wykonania idzie w parze z doborem najlepszych,naturalnych składników.

Suplementy tej firmy są idealne dla ludzi aktywnych, świadomie dbających o swoje zdrowie i ciało, a przy tym ceniących naturalne produkty najwyższej jakości.

Back to top