Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Sopot

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Sopot

Sopot – miasto dla spragnionych aktywności

Witamina C – źródło siły dla aktywnych mieszkańców Sopotu.

 

Sopot to jedno z najładniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce. Wpływa na to m.in. bliskość morza, które w tym miejscu jest najcieplejsze, ponieważ osłania je Zatoka Gdańska i Półwysep Helski.

 

Sopot to miasto na prawach powiatu. Znajduje się w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską (Morze Bałtyckie), położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią. Razem z nimi tworzy Trójmiasto.

 

Sopot jest często odwiedzanym miastem również dzięki pięknym terenom zielonym, zabytkowym parkom i urokliwym kamieniczkom. Dodatkową zachętą dla turystów są piękne, szerokie i zadbane plaże, bogate w różnego rodzaju ośrodki, restauracje, bary, place zabaw dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu wodnego i inne atrakcje. Tutaj znajduje się także najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji. Mierzy ono aż 511,5 m długości i stanowi jedną z głównych atrakcji miasta.

 

Grand Hotel – pięciogwiazdkowy hotel w Sopocie cieszy się jednocześnie dużą renomą, uznaniem i popularnością, obecna nazwa „Sofitel Grand Sopot”.

 

Ze względu na sporą popularność miasta, odbywa się tutaj wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, ściągając tłumy nie tylko z całej Polski, ale i świata.

 

Wśród najpopularniejszych imprez można wymienić m.in. Sopot Festiwal, Top Trendy, Festiwal Jedynki czy Sopot Film Festiwal oraz liczne mistrzostwa sportowe, m.in. w żeglarstwie, windsurfingu czy triatlonie.

 

 

Witamina C – suplement dla żyjących aktywnie

Aby móc prowadzić aktywny tryb życia i korzystać z jego walorów, należy dbać o swój organizm szczególnie. Jednym z bardziej skutecznych sposobów na zadbanie o jego kondycję jest suplementacja naturalną witaminą C.

 

Dlaczego naturalną? Ponieważ naturalna witamina C ma ogromną przewagę nad formą syntetyczną, polegającą na tym, że nie da się jej przedawkować. Witamina w formie syntetycznej (czyli syntetyczny kwas L-askorbinowy) nie posiada powiązań bioflawonoidowych, w związku z czym użyta w większej ilości potrafi zadziałać na nasz organizm w sposób negatywny, np. zakwasić przewód pokarmowy, prowokując organizm do szybkiego jej usunięcia poprzez wywołanie biegunek. Bardzo szybko przedostaje się do krwi. podnosząc tam swoje stężenie do nienaturalnych wartości. Organizm dąży do jak najszybszego zmniejszenia jej poziomu, odfiltrowując ją w nerkach, co skutkuje wydaleniem jej większej części z moczem, bez przyswojenia przez nasze komórki. Dodatkowo jej wysoka zawartość w moczu może przyczyniać się do powstawania kamieni nerkowych. W takiej sytuacji nawet przy podawaniu wysokich dawek rzeczywista przyswajalność w komórkach jest bardzo niska.

 

Tym bardziej warto szukać naturalnych źródeł witaminy C i to z nich czerpać korzyści, takie jak dostarcza organizmowi NATURAL VITAMIN C Body Empire®.

 

Body Empire® – produkty wspierające aktywny tryb życia

Szeroki wachlarz produktów Body Empire® obejmuje wszystko, czego potrzebuje organizm ludzi aktywnych, aby osiągnąć perfekcyjny i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci oraz piękną sylwetkę.

 

Główną myślą przyświecającą podczas opracowywania produktów Body Empire® jest przekonanie, że każdy zasługuje na piękną sylwetkę, zdrową i gładką skórę oraz zdrowe mocne włosy i paznokcie, które są synonimem piękna i szeroko rozumianej atrakcyjności fizycznej.

 

Wszechstronna oferta firmy, produktów najlepszej jakości, skierowana jest do wszystkich osób, którym nie są obojętne zdrowie i wygląd. Z preparatami Body Empire® można doskonale zadbać o swoje zdrowie i ciało, a rezultaty stosowania produktów będą widoczne po krótkim czasie.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top