Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Sieradz

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Sieradz

Sieradz to jedno z najstarszych miast w Polsce

Sieradz położony jest województwie łódzkim, 68km za Łodzią jadąc w kierunku Wrocławia. To oczywiście historyczne miasto, które funkcjonowało już w 1136 roku, jako gród kasztelański, a oficjalne prawa miejskie dostało między 1247 – 1255 rokiem. Najwspanialszy zabytek Sieradza to masywna, gotycka Bazylika kolegiacka Wszystkich Świętych z 1370 roku. Miejscem wartym odwiedzenia jest też Wzgórze Zamkowe, na którym niegdyś stał gród otoczony fosą (XI w.). Dziś można tam spacerować po zadbanym terenie pełnym spokojnych alei, ławek, mostków oraz pozostawionych po wojnie bunkrów.

Sieradz w dolinie Warty – dom mistrza fryzjerstwa

Lecz jest coś czym Sieradz może się pochwalić, choć niewiele osób o tym wie, ale stąd pochodził geniusz sztuki fryzjerstwa Antoni Cierplikowski (znany jako Antoine de Paris). Miasto uhonorowało go stawiając pomnik mistrza Cierplikowskiego, a także organizowany jest tutaj plenerowy Open Hair Festiwal, by uczcić cześć tego wizjonera. Cierplikowski wyjechał z Polski jako nastolatek i z czasem podbił Paryż, tworząc nowatorskie, odważne fryzury. To dzięki niemu na początku XX wieku zapanowała moda na krótkie włosy à la garçonne – na chłopczycę. Pracował z największymi artystami, modelkami i gwiazdami kina nie tylko w Europie, ale też w Hollywood. Założył setki salonów na całym świecie, prowadził szkolenia i tworzył nowe kosmetyki. Jednak będąc w kwiecie wieku powrócił do Sieradza i tu umarł.

Naturalna Witamina C na każdy dzień

Ogólne zalecenia co do potrzebnej dawki witaminy C są dość niewielkie dla kobiet to 75mg, dla mężczyzn 90mg , z kolei dla dzieci 40-50mg. Jednak kiedy mierzysz się ze spadkiem odporności lub jesteś narażony na działanie zanieczyszczeń powietrza, to te normy powinny być kilkukrotnie wyższe. Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w wielkiej aglomeracji, czy w małym miasteczku, nie sposób jest obecnie uniknąć wpływu smogu, pyłów zawieszonych, CO2, tlenku azotu i innych toksyn na nasze życie. Inne szkodliwe czynniki to też ciągły stres, używki (papierosy, alkohol), nadmierny wysiłek fizyczny i umysłowy, brak snu, brak aktywności fizycznej lub uboga, źle zbilansowana dieta. Pod ich presją pojawia się w organizmie stres oksydacyjny, bardzo niebezpieczny dla ogólnej kondycji. Ale również w przypadku długotrwale utrzymującego się stanu nierównowagi może zwiększać ryzyko pojawienia się miażdżycy, chorób serca lub nowotworów. Witamina C to w potocznym przekonaniu to „złoty środek na zdrowie” – zgadza się jest tak po części. Prócz wzmocnienia układu immunologicznego, działa też silnie przeciwutleniająco, chroniąc i pomagając pozbyć się wolnych rodników (odpowiedzialne za stres oksydacyjny) oraz wydalając toksyny. Dlatego, aby w pełni zadbać o doskonałą kondycję organizmu, należy dostarczyć mu pokaźną dawkę witaminy C. Warto wybrać suplement 100% Naturalną Witaminą C z Dzikiej Róży od Body Empire. Dlaczego? Bowiem 1 kapsułka to aż 500mg witaminy C w naturalnej, a więc bezpiecznej postaci z wyciągu z owoców dzikiej róży.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire skuteczność i troska o środowisko

Suplementy marki Body Empire to produkty, którym można śmiało zaufać, są bezpieczne, sprawdzone, a przede wszystkim skuteczne. Posiadają odznaczanie VEGAN oraz znaki procedur GMP i HACCP, które stanowią zapewnienie o wnikliwej produkcji z zachowaniem najwyższych norm jakościowych. Przy współpracy z najlepszymi, certyfikowanymi laboratoriami powstaje Naturalna Witamina C, która w końcowym etapie jest dodatkowo szczegółowo testowanaprzez niezależne placówki badawcze. Nie można pominąć też znaczenia ekstraktu z owoców dzikiej róży, to nr 1 wśród źródeł witaminy C. Ponadto ten naturalny wyciąg przez lata został dokładnie poznany, wykazuje pozytywne i bezpieczne działanie na organizm człowieka. Skuteczność dzikiej róży wiąże się również z jej zasobnością w bioaktywne polifenole, mikroelementy, minerały oraz witaminy A, B, K i E. Z racji tego opłaca się wybrać 100% Naturalną Witaminą C z Dzikiej Róży dostępną w Sklepie Body Empire.

Back to top