Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Siedlce
witamina C

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Siedlce

Siedlce duma regionu Mazowsza

Siedlce to średnie miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, około 100 kilometrów od polsko-białoruskiej granicy. Mieści się ono pomiędzy dwiema rzekami, o jakże czarujących nazwach Helenką oraz Muchawką. Przyciąga wspaniałą architekturą i zachwycającymi krajobrazami. Swoją rozbudowę zawdzięcza rodowi Czartoryskich, a właściwie Aleksandrze Ogińskiej z książąt Czartoryskich, która otrzymała Siedlce po zmarłym ojcu. Najwspanialszym obiektem jest Pałac Ogińskich wraz z przylegającym urokliwym parkiem miejskim zwanym „Aleksandria”. Dalej charakterystycznymi punktami w Siedlcach są Katedra w stylu neogotyckim, Kamienica przy ul. Floriańskiej 5 lub Ratusz „Jacek” oraz wiele innych dostojnych budynków. Lecz najwspanialszą atrakcją przyciągającą odwiedzających z całej Polski jest odnaleziony po wielu latach obraz El Greco. Przedstawia on postać Świętego Franciszka przyjmującego stygmaty i wznoszącego wzrok do nieba, znany pod nazwą „Ekstazą św. Franciszka”. Ten niepowtarzalny i bezcenny na miarę światową eksponat można podziwiać w Muzeum Diecezjalnym.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży narzędziem w walce o zdrowie mieszkańców Siedlec

Wschód Polski może się pochwalić czystym powietrzem, jednak nawet tam nie uniknie się globalnego wpływu zanieczyszczeń na środowisko. Gdziekolwiek jesteś, nawet jeśli wydaje Ci się ,że żyjesz w zgodzie z przygodą to nie jest to gwarancją zachowania zdrowia. Rozmaite szkodliwe substancje np. pyły, metale ciężkie, cząsteczki mikroplastiku, mogą unosić się do atmosfery i opadać setki lub tysiące kilometrów dalej. Więc zagrożenie jest całkiem realne, choć nie widać go gołym okiem. Jak więc uchronić organizm przed ich negatywnym wpływem? Panaceum w tej sytuacji jest witamina C. Przede wszystkim działa antyoksydacyjnie, pomagając wydalić toksyny i inne destruktywne związki. Likwiduje wolne rodniki, powstałe w efekcie wystawienia układu oddechowego na oddziaływanie zanieczyszczeń. Jej regularna suplementacja ochrania komórki, białka, czy też lipidy. Inna kwestia to też wzmocnienie systemu immunologicznego i ogólnej kondycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Ponadto aktywizuje procesy biochemiczne, w których jej udział jest wymagany. A wiec nie może jej zabraknąć w codziennej diecie, bo nasze ciała same jej nie wyprodukują. Dlatego dobrym wyborem będzie jej stała suplementacja, aby uniknąć ryzyka jej niedoboru. My gorąco rekomendujemy 100% Naturalną Witaminę C z Dzikiej Róży, dostępną w Sklepie Body Empire.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży to złoty środek dla mieszkańców miasta Siedlce

Witamina C to składnik powszechnie utożsamiany ze zdrowiem i utrzymaniem młodości. Ale lista jej zalet jest o wiele dłuższa. Nie tylko wzmacnia odporność organizmu i pomaga mu odeprzeć atak krążących wokół wirusów. Ale dodatkowo zapewnia nienaganną kondycję, wpływając na ograniczenie zmęczenia i wzrost wydolności organizmu. Który jest niezwykle ważny u sportowców, lecz też u osób aktywnych fizycznie i zawodowo. Nie bez znaczenia jest też udział witaminy C w wielu procesach i tu najbardziej znacząca jest synteza kolagenu. Ponieważ skóra, w której wiązania kolagenowe są osłabione i wybrakowane – po prostu wiotczeje, pojawiają się wyraźne zamaszki i ulega szybko uszkodzeniom. Stąd też istotna jest potrzeba ciągłej suplementacji witaminy C, bo sama dieta może być uboga w ten cenny składnik.

100% Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire dedykowana dla Ciebie

Jeśli myślisz, że herbatka z cytryną lub sok pomarańczowy załatwią sprawę niedoboru witaminy C to jesteś w błędzie. Cytrusy w zestawieniach na najlepsze jej źródło zajmują dolne pozycje. Nawet nasza rodzima truskawka lub czarna porzeczka są bardziej zasobne w ten składnik. W 100 gramach cytryny jest tylko 53mg witaminy C, co porównując do numeru jeden, czyli dzikiej róży wypada mizernie. Podczas gdy 100g owoców dzikiej róży może dostarczyć 2000 do 3500mg witaminy C! Dodatkowo ta roślina to skarbnica minerałów, mikroelementów, bioaktywnych polifenoli oraz witamin E, A, K i z grupy B. Opłaca się zaufać Body Empire, gdyż nasze produkty są wyprodukowane zgodnie z zasadami GMP i HACCP, co mówi o ich najwyższej jakości.

Back to top