Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Radom

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Radom

Niedoceniany Radom i jego turystyczne atrakcje

Radom to wiekowe miasto w centralnej Polsce i choć historycznie jest częścią Małopolski to mieści się w granicach województwa mazowieckiego. Radomską Starówkę można śmiało porównać do tej w Krakowie. Zobaczyć tu można wiele pomników i zabytkowych kamienic, choć niektóre z nich są trochę zaniedbane, ale w tym właśnie tkwi ich urok. W najstarszej części miasta na ulicy Rwańskiej stoi gotycki Kościół farny św. Jana Chrzciciela z 1360 roku. Poruszając się dalej tą uliczką szybko dojdziesz do Placu Kazimierza Wielkiego. W tym miejscu zaczyna się reprezentacyjna ulica Stefana Żeromskiego mierząca 2 kilometry (w XIV w. był to trakt lubelski – czyli droga w kierunku Lublina). Deptak Żeromskiego to zdecydowanie atrakcja nr 1 w Radomiu, otaczają go zabytkowe kamienice, kunsztowne i piękne odrestaurowane budynki, niegdyś będące pałacykami i rezydencjami. Wśród których jest coraz więcej restauracji, barów i klimatycznych kawiarenek. W bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żeromskiego można zobaczyć np. Pałac Sandomierski, Klasztor i kościół oo. Bernardynów, Park Kościuszki i Fontanny na Żeromskiego. Odwiedzając Radom warto wybrać się też do Muzeum im. Jacka Malczewskiego oraz Muzeum Wsi Radomskiej.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży odpowiedź na smog dla mieszkańców Radomia

Jak większość miast w Polsce Radom też musi się mierzyć z problemem smogu i nadmierną ilością zanieczyszczeń w powietrzu. Szczególnie w okresie grzewczym, kiedy widoczna gęsta szara chmura pokrywa niebo, eksperci radzą wtedy w ogóle nie wychodzić z domu. Ale to żadne rozwiązanie problemu, bo jednak musisz wyjść chociażby do pracy lub wyprowadzić psa na spacer. Sposobem na przezwyciężenie i złagodzenie skutków wdychania zanieczyszczonego powietrza jest suplement diety 100% Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire. Ponieważ potrzeba solidnej dawki antyoksydantów, które złagodzą następstwa stresu oksydacyjnego i oczyszczą organizm ze szkodliwych substancji. I taką właśnie substancją jest witamina C skutecznie wzmacnia kondycję całego organizmu i  ochrania komórki i tkanki przed destrukcyjnym wpływem smogu. Co więcej na tym nie kończą się jej zalety, witamina C dba o odporność, zmniejsza uczucie zmęczenia oraz uczestniczy w syntezie kolagenu, który zapewnia młody wygląd i jędrność skórze. Dostępna w Sklepie Body Empire witamina C w jednej kapsułce zapewnia porcję 500mg. To mega dawka, ale całkowicie bezpieczna, ponieważ jej źródłem jest standaryzowany ekstrakt z owoców dzikiej róży. Który w przeciwieństwie do syntetycznego kwasu askorbinowego nie powoduje skutków ubocznych. Oczywiście zdrowa dieta to podstawowe źródło witaminy C, jednak ilości pozyskane z żywności mogą być zbyt małe i zaspokoją tylko bieżące potrzeby organizmu związane z jego funkcjonowaniem. Natomiast w starciu z zanieczyszczeniami lub patogenami nasze ciała potrzebują kilku krotnie większej porcji niż przyjęte minimalne rekomendacje.

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży od Body Empire – żyj w zgodzie z naturą

Filozofia firmy Body Empire na pierwszym miejscu stawia zdrowie i potrzeby współczesnych klientów. Aby zrealizować ten cel najlepsze rozwiązania to te, które są najbliższe naturze, a więc będą bezpieczne i wysokiej jakości. Dlatego do produkcji 100% Naturalnej Witaminy C z Dzikiej Róży użyto wyciągu z jej owoców, co sprawia że jest skuteczniejsza i o wiele bardziej przyswajalna niż syntetyczna postać witaminy C. Wybór dzikiej róży nie jest przypadkowy to najpotężniejsze źródło witaminy C (2000 – 3500mg w 100g w zależności od odmiany). Roślina ta od wieków jest ceniona za swoje właściwości prozdrowotne. Ponadto wyróżnia ją obecność bioaktywnych substancji, witamin A, K, E, kompleksu witamin B, pierwiastków śladowych, minerałów oraz antyoksydantów, flawonoidów, polifenoli i karotenoidów. Suplementy Body Empire powstają w certyfikowanych laboratoriach, przy współpracy z najlepszymi specjalistami oraz przestrzegając rygorystycznych procedur produkcji HACCP oraz GMP. Które dowodzą o bezpieczeństwie stosowania suplementów i ich najwyższej jakości. Nie bez znaczenia jest również znak VEGAN, iż równie ważna jest dla nas troska o środowiska.

Back to top