Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Ostrołęka

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Ostrołęka

Ostrołęka – nieskażona naturalna przyroda

Witamina C – źródło zdrowia dla mieszkańców Ostrołęki na każdy dzień.

 

Ostrołęka jest miastem powiatowym, założonym w XI wieku. Jest położone w województwie mazowieckim, w jego północno-wschodniej części, tuż przy granicy z województwem podlaskim. Przepływa przez nie znana rzeka Narew, będąca jedną z najdłuższych rzek Polski, oraz dwie mniejsze: Omulew i Czeczotka. Nazwa miasta jest ściśle związana z położeniem topograficznym, ponieważ  oznacza „ostre” łąki nad rzeką, które wiosną są zalewane przez wodę.

 

Ostrołęka jest dość ważnym ośrodkiem przemysłu spożywczego, budowlanego, celulozowo-papierniczego i energetycznego. To także ośrodek folkloru kurpiowskiego.

 

Wybierając się na wypoczynek w Ostrołęce, warto odwiedzić kilka miejsc. Jednym z nich jest grodzisko wczesnośredniowieczne, czyli gród obronny wzniesiony na przełomie XI i XII wieku. Kolejnym jest kościół Farny pw. NMP i św. Mikołaja z XIV w. Podczas zwiedzania nie może zabraknąć także miejskiego ratusza, wybudowanego w 1824 roku, będącego przedstawicielem stylu klasycystycznego. Ostatnim na liście wartych uwagi miejsc w Ostrołęce jest Muzeum Kultury Kurpiowskiej, posiadające liczne zbiory mimo stosunkowo młodej daty założenia.

 

 

Naturalna witamina C – na każdy dzień

Niezależnie od miejsca zamieszkania i panujących na zewnątrz warunków pogodowych suplementacja wysokiej jakości produktami w odpowiedniej ilości jest bardzo ważna. Preparatem witaminowym, na jaki należy postawić w pierwszej kolejności jest witamina C. Najlepszym wyborem będzie witamina C w naturalnej formie, pozyskiwana z dzikiej róży, która w swoim składzie zawiera jej najwięcej.

 

Przykładem produktu, który odpowiada tym wymaganiom jest Natural Vitamin C marki Body Empire®. Dzika róża, z której pozyskuje on witaminę C zawiera cenne polifenole. Mają one właściwości antyoksydacyjne, reagując bezpośrednio z wolnymi rodnikami i hamując lub wzmacniając działanie enzymów. Dzika róża, oprócz witaminy C, zawiera karetonoidy, flawonoidy, witaminę B1, B2, B3, PP, A, E i K. Jest także źródłem składników mineralnych: fosforu, potasu, wapnia i magnezu oraz mikroelementów: żelaza, miedzi, manganu i cynku.

 

 

Body Empire® – zadbaj o swoje zdrowie i ciało

Body Empire® to producent oferujący wszystkie produkty, jakich potrzebujesz, aby osiągnąć perfekcyjny i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci oraz piękną sylwetkę. Główną myślą przyświecającą marce podczas opracowywania produktów jest przekonanie, że każdy zasługuje na piękną sylwetkę, zdrową i gładką skórę oraz zdrowe lśniące włosy i paznokcie, które są synonimem piękna i szeroko rozumianej atrakcyjności fizycznej. Wszechstronna oferta Body Empire®, produktów najlepszej jakości, skierowana jest do wszystkich osób, którym nie jest obojętne zdrowie i wygląd. Z preparatami Body Empire® będziesz w stanie doskonale zadbać o swoje zdrowie i ciało, a rezultaty stosowania naszych produktów będą widoczne po krótkim czasie. Wyniki działania naszych kosmetyków, dermokosmetyków i suplementów potwierdzają testy.

 

Preparaty oferowane przez Body Empire® spełniają najwyższe standardy bezpiecznej suplementacji i stosowania, dopuszczające je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Produkowane są w certyfikowanych laboratoriach, posiadających wdrożone procedury HACCP i GMP. Najwyższa jakość wykonania idzie w parze z doborem najlepszych, naturalnych składników.

 

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top