Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Opole

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Opole

Opole Festiwal Piosenki Polskiej

Witamina C – porcja zdrowia dla całego Opola.

 

Opole to stolica województwa opolskiego oraz miasto na prawach powiatu. Leży na Nizinie Śląskiej, nad rzeką Odrą. Stanowi główny ośrodek gospodarczy, naukowy, kulturalny i administracyjny w województwie. Jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Kojarzy się z corocznym Festiwalem Piosenki Polskiej.

 

Opole jest miastem przemysłowym. Łącznie na terenie miasta działa 19000 przedsiębiorstw. Funkcjonuje tu też wiele uczelni wyższych, gdzie wielu młodych ludzi może pogłębiać swoją wiedzę. Opole zapewnia też piękne widoki turystom. Atrakcyjnym miejscem jest np. opolski rynek, park z fontanną Ceres, Aleja Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki, opolski ratusz czy Bazylika katedralna Podwyższenia Krzyża Świętego.

 

Mimo, że Opole jest miastem głównie przemysłowym, posiada wiele zielonych i wypoczynkowych terenów, gdzie mieszkańcy mogą spędzić wolny czas. Mogą aktywnie odpocząć na Wyspie Bolko lub na Wyspie Pasiece. Wiele osób odwiedza też Opolski Ogród Zoologiczny, gdzie podczas spacerów po rozległym parku można obejrzeć wiele różnych gatunków zwierząt.

 

 

Witamina C – niezbędna dla zdrowia

Witamina C i jej rola w ludzkim organizmie jest nie do przecenienia. Dlatego, jeśli nie możliwe jest dostarczenie jej razem z pokarmem, należy suplementować witaminę C za pomocą naturalnych preparatów pozyskiwanych z roślin jak NATURAL VITAMIN C Body Empire®.

 

Kupując ten preparat, zyskuje się najwyższą dawkę naturalnej witaminy C dostępną na rynku, aż 630 mg w jednej kapsułce. Źródłem tej witaminy w produkcie jest wyciąg z owoców dzikiej róży. Dzika róża, oprócz witaminy C, zawiera karotenoidy, flawonoidy, witaminę B1, B2, B3, PP, A, E i K.

 

Jest także źródłem składników mineralnych: fosforu, potasu, wapnia i magnezu oraz mikroelementów: żelaza, miedzi, manganu i cynku.

 

NATURAL VITAMIN C Body Empire® jest w 100% naturalny i dużo skuteczniejszy w działaniu niż syntetyczna forma witaminy C.

 

Ochrania DNA kodujące białka i lipidy przed stresem oksydacyjnym, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, leczy i zapobiega anemii, usuwa toksyny z organizmu, wspomaga prawidłową produkcję kolagenu i pozwala czerpać wiele innych korzyści.

 

 

Body Empire® – naturalne i skuteczne produkty

Body Empire® to uznany producent suplementów diety. Wyroby tej firmy oparte są na naturalnych składnikach najwyższej jakości, są sprawdzone, skuteczne i w pełni bezpieczne.

 

Nad procesem produkcji pracuje międzynarodowy zespół specjalistów – profesorów, lekarzy, biotechnologów, laborantów, dietetyków oraz trenerów personalnych. Preparaty są testowane w niezależnych laboratoriach na terenie Unii Europejskiej, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

 

Produkty Body Empire® dostarczają organizmowi mnóstwo wartościowych składników mineralnych i witamin, które są niezbędne w codziennej diecie.

 

Korzyści stosowania suplementów to m.in. zdrowe, mocne włosy i paznokcie, odżywiona skóra, opóźnienie procesu starzenia się organizmu. Suplementy tej firmy mają właściwości regeneracyjne i naprawcze, dzięki czemu skóra jest zdrowsza, lepiej odżywiona i wygląda młodziej.

 

Naturalne składniki, z których wykonano produkty są dużo lepiej przyswajalne niż syntetyczne odpowiedniki, co przyczynia się do osiągania spektakularnych efektów.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top