Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Olsztyn

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Olsztyn

Olsztyn – miasto dla spragnionych odpoczynku

Witamina C – źródło zdrowia dla aktywnych mieszkańców Olsztyna.

 

Olsztyn to największe miasto i stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Jest to ważny ośrodek kulturalny, gospodarczy i edukacyjny oraz węzeł drogowy i kolejowy.

 

Olsztyn to z pewnością miasto chętnie odwiedzane przez turystów, przede wszystkim dzięki pięknym zabytkom architektonicznym i ciekawej zabudowie. Z drugiej jednak strony, jest to także miejsce przyrodnicze, idealne do spędzania czasu na świeżym powietrzu pośród natury.

 

Osoby pragnące wybrać się do Olsztyna na aktywny odpoczynek i obejrzeć jego ciekawe zakątki powinny na swoją listę wpisać Katedrę świętego Jakuba, wybudowaną w stylu gotyckim w XIV wieku. Latem jest to miejsce Olsztyńskich Koncertów Organowych, co dla fanów tej muzyki stanowi prawdziwą gratkę. Kolejnym ciekawym zabytkiem jest Olsztyński zamek wybudowany w stylu gotyckim. Obecnie odbywają się w nim wystawy i cykliczne imprezy organizowane przez Muzeum Warmii i Mazur. Podczas wędrówki po Olsztynie nie może zabraknąć także Starego Ratusza, który zachęca do odwiedzenia umieszczonymi na nim zegarami słonecznymi.

 

 

Witamina C – dla spragnionych aktywnego życia

Aktywny tryb życia wymaga odpowiedniego przygotowania. Idealnie do tego celu sprawdzi się znana i powszechnie stosowana witamina C. Jednak nie każdy wie, że to jej naturalna forma powinna być stosowana.

 

Na rynku suplementów diety najczęściej możemy spotkać formę syntetyczną witaminy C, czyli syntetyczny kwas L-askorbinowy.

 

Najczęściej jest on pozyskiwany z kukurydzy, która naturalnie w swoim składzie witaminy C nie posiada wcale… Zatem należy się zastanowić, jakim procesom chemicznym musi być ta roślina poddana, żeby finalnie wytworzyć z niej kwas L-askorbinowy, czyli sztuczną formę witaminy C.

 

Witamina w formie syntetycznej (syntetyczny kwas L-askorbinowy) nie posiada powiązań bioflawonoidowych, w związku z czym użyta w większej ilości potrafi zadziałać na nasz organizm w sposób negatywny, jak np. zakwasić przewód pokarmowy, prowokując organizm do szybkiego jej usunięcia poprzez wywołanie biegunek.

 

Bardzo szybko przedostaje się do krwi, podnosząc tam swoje stężenie do nienaturalnych wartości. Organizm dąży do jak najszybszego zmniejszenia jej poziomu, odfiltrowując ją w nerkach, co skutkuje wydaleniem jej większej części z moczem, bez przyswojenia przez nasze komórki. Dodatkowo jej wysoka zawartość w moczu może przyczyniać się do powstawania kamieni nerkowych. W takiej sytuacji nawet przy podawaniu wysokich dawek rzeczywista przyswajalność w komórkach jest bardzo niska.

 

Naturalna witamina C ma ogromną przewagę nad formą syntetyczną polegającą na tym, że nie da się jej przedawkować. Tym bardziej warto szukać naturalnych źródeł witaminy C i to z nich czerpać korzyści, takie jak dostarcza organizmowi NATURAL VITAMIN C Body Empire®.

 

 

Body Empire® – producent naturalnych suplementów diety

Body Empire® to uznany producent suplementów diety oraz kosmetyków opartych na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Naszym klientom dostarczamy produkty z najwyższej półki – sprawdzone, skuteczne, w pełni bezpieczne i naturalne. Nad procesem produkcji naszych wyrobów czuwa międzynarodowy zespół pracujący w najnowocześniejszych laboratoriach, wykorzystując najnowsze zdobycze nauki, tworząc produkty nie tylko niezwykle skuteczne, ale też w pełni bezpieczne. Każdy z naszych produktów poddawany jest wielomiesięcznym testom i badaniom, tak aby udostępnić naszym klientom preparat charakteryzujący się wysoką wydajnością i szybkimi rezultatami stosowania.

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top