Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Kraków

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Kraków

Kraków – Cieszy oko, truje płuca

Naturalna witamina C – dla zagrożonych przez smog mieszkańców Krakowa.

 

Kraków – piękna stolica Małopolski, zajmująca drugie miejsce w kraju pod względem liczby ludności.  Kraków to Wawel, Sukiennice, Stare Podgórze czy socrealistyczna Nowa Huta. Jednak poza urokliwymi zabytkami i znanymi wydarzeniami kulturalnymi, to miasto słynie także z  najwyższego stężenia średniorocznego PM10. Kraków charakteryzuje się również najwyższą liczbą dni ze stężeniem PM10 większym niż 50 µg/m3 w Polsce.

 

Turyści mogą po prostu nie odwiedzać tego miejsca w okresie podwyższonych norm (październik-marzec), ale co z mieszkańcami? Muszą się oni zaopatrzeć w maski antysmogowe. Służą im także oczyszczacze powietrza w domach i miejscach pracy.

 

Jednak jest jeszcze jedna broń w walce o zdrowie w niesprzyjającym otoczeniu, o której mówi się tak często.

 

 

Body Empire przychodzi z pomocą

Firma Body Empire® powstała w odpowiedzi na oczekiwania dzisiejszego społeczeństwa. W coraz większym stopniu koncentruje się ono na zdrowiu i witalności. Produkty Body Empire zostały stworzone z wykorzystaniem wyłącznie bezpiecznych, naturalnych ekstraktów. Mają one znane, zbadane działanie na organizm człowieka. Są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Dzięki temu w Body Empire® stworzyliśmy szereg produktów. Ze względu na naturalny skład oraz dużą skuteczność i przyswajalność cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów.

 

Powstały w oparciu o najnowsze trendy w świecie biotechnologii i naszemu podejściu do tematu zdrowia i dobrego wyglądu. W ten sposób otrzymaliśmy wysokiej jakości suplementy dietyPrzed udostępnieniem do sprzedaży, produkty Body Empire® przechodzą rygorystyczne testy w niezależnych laboratoriach. Wszystkie suplementy spełniają standardy bezpiecznej suplementacji. Dlatego można je sprzedawać na terenie Unii Europejskiej. Produkowane są w certyfikowanych laboratoriach. Posiadają procedury HACCP oraz GMP. Gwarantują one produkcję suplementów diety na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa stosowania.

 

Wykorzystanie naszej oferty w sposób wymierny przełoży się na świetny stan zdrowia. Co więcej wpłynie na wspaniały wygląd, a tym samym na komfort i jakość życia naszych klientów.

 

 

Naturalna Witamina C kontra smog

Witamina C to związek silnie przeciwutleniający, a co za tym idzie, doskonale łagodzący skutki zanieczyszczeń powietrza. Antyoksydanty, które zawiera, chronią organizm przed wolnymi rodnikami.  Mogą one odgrywać rolę w rozwoju chorób serca, nowotworów i, co najważniejsze, chorób układu oddechowego. Suplementacja witaminą C, dodatkowo normalizuje stres oksydacyjny, związany z nadmiernym powstawaniem reaktywnych form tlenu, które mogą uszkadzać składniki komórkowe, takie jak lipidy, białka i kwasy nukleinowe.

 

Co więcej, zdaniem naukowców z Imperial College of London, przy każdym wzroście zanieczyszczenia powietrza pyłem PM10 o 10 mikrogramów/m3, ryzyko hospitalizacji z powodu problemów związanych z oddychaniem, wzrasta nawet o 35 procent. Szczególny ryzykiem obarczone są tu osoby chorujące na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płucBadania wykazują, że u osób z niskim poziomem witaminy C w organizmie, to ryzyko rośnie aż o 1-2 razy więcej.

 

 

Witamina C szczególnie ważna dla organizmu człowieka

Poza ochroną komórek przed stresem oksydacyjnym, witamina C wpływa również korzystnie na pracę układu odpornościowego, wspomaga utrzymanie zdrowych, elastycznych i ruchomych stawów.  Wspiera utrzymanie prawidłowej pracy układu moczowego, zapewnia właściwe funkcjonowanie układu oddechowego i pokarmowego, a także wspomaga gojenie ran (skaleczeń) skóry oraz błon śluzowych. Tylko jedna substancja, a tak wiele korzyści. Człowiek niestety nie potrafi samodzielnie syntetyzować jej w wątrobie, więc bardzo istotne jest dostarczanie jej przez układ pokarmowy.

 

Witamina C szczególnie ważna jest dla kobiet w ciąży i niemowląt – dla nich jest bezwzględnie niezbędna. Jednak bez względu na aktualny okres życiowy czy miejsce zamieszkania, każdy powinien zapewnić swojemu organizmowi prawidłowy poziom witaminy C.

 

 

Witamina C na zdrową i piękną skórę

Czy słyszałeś już o cudotwórczych właściwościach Naturalnej Witaminy C z Dzikiej Róży. Regularnie stosowana ma zdolności przywracania skórze elastyczności i młodszego wyglądu. Dzika róża, oprócz witaminy C, zawiera karetonoidy, flawonoidy, witaminę B1, B2, B3, PP, A, E i K.  Jest także źródłem składników mineralnych: fosforu, potasu, wapnia i magnezu oraz mikroelementów: żelaza, miedzi, manganu i cynku.

 

Naturalna witamina C Body Empire to produkt w 100% naturalny.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top