Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Jelenia Góra

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Jelenia Góra

Jelenia Góra Piękne Krajobrazy

Witamina C – źródło zdrowia dla mieszkańców Jeleniej Góry.

 

Jelenia Góra to stolica Karkonoszy. Leży w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim. Jest to czwarte, co do wielkości, miasto Dolnego Śląska.

 

Wokół miasta rozciągają się góry oraz znajdują się tam drogi komunikacyjne do Wiednia, Berlina i Pragi. Prowadzi to do tego, że jest ono głównym ośrodkiem komunikacyjno – usługowym dla osób zwiedzających pobliskie ośrodki górskie i zabytkowe miasta.

 

Jelenia Góra jest ośrodkiem kultury. Istnieje tu wiele różnych instytucji, m.in. teatry, filharmonia, kina, mnóstwo galerii oraz muzeów. Działa tu Jeleniogórskie Centrum Kultury, które organizuje większość festiwali w mieście, np. Krokus Jazz Festiwal, Festiwal Filmów Komediowych „Barejada”, Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Zoom Zbliżenia”, Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych.

 

Jelenia Góra i jej okolice to idealne miejsce do zwiedzania dla turystów. Znajdują się tutaj piękne krajobrazy oraz wiele szlaków turystycznych, pieszych i rowerowych. Jest to miejsce na wypoczynek zarówno latem, jak i zimą. Oprócz tego zachowało się w tym miejscu również wiele wartych do zobaczenia zabytków architektonicznych.

 

 

Witamina C – jedna z najważniejszych witamin

Witamina C odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu ludzkiego organizmu. Chroni DNA kodujące białka oraz lipidy przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i odpornościowego.

 

Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Wpływa również na produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, skóry, zębów, chrząstki i dziąseł. Ma również wpływ na wiele innych istotnych czynności życiowych.

 

Człowiek niestety sam nie produkuje witaminy C i musi dostarczać ją za pośrednictwem układu pokarmowego. Najkorzystniejsza jest witamina C pozyskiwana z pokarmów, ale jeśli nie jest to możliwe, najodpowiedniejsze jest suplementowanie witaminy C w postaci naturalnych produktów, pozyskiwanych z roślin, jak NATURAL VITAMIN C Body Empire®.

 

Stosując ten preparat, ma się pewność że jest w 100% naturalny. Działa dużo skuteczniej niż syntetyczna witamina C, jedno opakowanie zawiera aż 37,8 g czystej witaminy C, pozyskanej z wyciągu z owoców dzikiej róży. Dzika róża zawiera dużo więcej witaminy C niż osławiona cytryna, a poza tym posiada wiele składników mineralnych i innych witamin.

 

 

Body Empire® – naturalne i bezpieczne suplementy

Body Empire® to wiodący dostawca suplementów diety oraz kosmetyków opartych na naturalnych składnikach. Nad produkcją wyrobów czuwa zespół międzynarodowych specjalistów. Przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy nauki, tworzą produkty niezwykle skuteczne, charakteryzujące się wysoką wydajnością i szybkimi rezultatami stosowania oraz w pełni bezpieczne.

 

Wybory Body Empire® udowadniają, że nie trzeba wybierać między spektakularnymi efektami zastosowania produktów a bezpieczeństwem użycia i naturalnymi dobrze przyswajalnymi przez organizm składnikami.

 

Wiele dostępnych produktów Body Empire® obejmuje wszystko, co jest konieczne, aby osiągnąć perfekcyjny i zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci oraz piękną sylwetkę. Preparaty pomagają doskonale zadbać o zdrowe ciało, a rezultaty stosowania będą widoczne po krótkim czasie.

 

Produkty spełniają najwyższe standardy bezpiecznej suplementacji i stosowania, dopuszczające je do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej. Produkowane są w certyfikowanych laboratoriach, posiadających wdrożone procedury HACCP i GMP.

 

Najwyższa jakość wykonania idzie w parze z doborem naturalnych składników.

 

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top