Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Częstochowa

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Częstochowa

Częstochowa Zabytki i turystyka

Witamina C – Częstochowo, uzupełnij swoją dietę o ten składnik!

 

Częstochowa geograficznie leży w północnej części województwa śląskiego. Natomiast historycznie, kulturowo i etnicznie znajduje się w Małopolsce. Jest centralnym miastem aglomeracji częstochowskiej, największym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym w rejonie.

 

W Częstochowie znajduje się znane na całym świecie sanktuarium maryjne, z obrazem Czarnej Madonny. Dzięki temu jest jednym z głównych ośrodków pielgrzymkowych świata.

 

Częstochowa stanowi ośrodek dużego okręgu przemysłowego, trzeci co do wielkości w województwie śląskim. Działa tu ok. 26 tysięcy przedsiębiorstw. Rozwija się przemysł metalowy oparty o rudy żelaza. Funkcjonują tu również dwie huty szkła, gdzie między innymi wytwarzane jest szkło artystyczne.

 

Miasto to powstało w średniowieczu. Do obecnych czasów przetrwało wiele budowli, mających obecnie charakter zabytków i atrakcji turystycznych. Oprócz klasztoru na Jasnej Górze, warto tu zobaczyć kamienice, układ urbanistyczny centrów Starej i Nowej Częstochowy oraz łączącą je Aleję Najświętszej Maryi Panny. Znajdują się tu zabytki, takie jak kościół św. Barbary zbudowany w pobliżu cudownego źródełka, kościół św. Zygmunta, ratusz czy cmentarz żydowski.

 

 

Witamina C – ważny suplement diety

Witamina C odgrywa dużą rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jest dostarczana do organizmu za pośrednictwem układu pokarmowego. Dlatego ważna jest jej suplementacja w postaci naturalnych preparatów.

 

Takim produktem jest NATURAL VITAMIN C Body Empire®. Źródłem witaminy w tym preparacie jest wyciąg z owoców dzikiej róży o największym możliwym stężeniu, jeśli chodzi o ekstrakty roślinne. Można powiedzieć, że NATURAL VITAMIN C Body Empire® jest najlepszym naturalnym suplementem zasilającym organizm w 100% naturalną witaminę C.

 

Jedna kapsułka zawiera 630 mg witaminy. Korzyści płynące z zażywania tego produktu to wzmocnienie układu odpornościowego, zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia czy prawidłowa produkcja kolagenu oraz wiele innych. Oprócz tego doskonale łagodzi skutki zanieczyszczenia powietrza.

 

Dzika róża, oprócz witaminy C, zawiera karotenoidy, flawonoidy, witaminę B1, B2, B3, PP, A, E i K. Jest także źródłem składników mineralnych oraz mikroelementów.

 

Body Empire® – bezpieczne i skuteczne produkty

Body Empire® to uznany producent suplementów diety oraz kosmetyków opartych na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Nad jakością i skutecznością produktów pracuje wspólnie wielu międzynarodowych specjalistów. Suplementy testowane są w laboratoriach na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Daje to pewność, że wytworzone produkty są bezpieczne, skuteczne i przynoszą spodziewane efekty w krótkim czasie. Priorytetem firmy Body Empire® jest produkcja preparatów z zastosowaniem naturalnych składników. Dzięki czemu są one dobrze przyswajane przez organizm i dają spektakularne efekty bez zagrożenia dla zdrowia. Suplementy i kosmetyki Body Empire® dostarczają organizmowi wiele wartościowych składników mineralnych i witamin, które są niezbędne w codziennej diecie. Poprawiają m.in. kondycję włosów, paznokci i skóry oraz opóźniają proces starzenia się organizmu.

 

Produkty Body Empire® to najlepsza inwestycja w zdrowie, wygląd i kondycję.

 


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/be/public_html/bodyempire.pl/wp-content/plugins/hugge-core/inc/social-share/helper.php on line 93
Back to top