Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Bydgoszcz

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Bydgoszcz

Bydgoszcz – ma sporo do zaoferowania

Witamina C – źródło zdrowia dla mieszkańców Bydgoszczy.

 

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego i jednocześnie 8. miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Miasto jest dużym ośrodkiem przemysłu, logistyki i handlu jednocześnie, dzięki położeniu geograficznemu, będąc ważnym węzłem drogowym, kolejowym i żeglugi śródlądowej.

 

Mówiąc o Bydgoszczy, nie można nie wspomnieć o jego istotnym znaczeniu w świecie naukowym, akademickim i kulturalnym. Na jego terenie znajduje się 15 szkół wyższych, liczne teatry, muzea, galerie sztuki i kina, opera, filharmonia, orkiestry i zespoły muzyczne. To sprawia, że Bydgoszcz jest ważnym ośrodkiem na kulturalnej mapie Polski i co roku gromadzi fanów różnego rodzaju festiwali kulturalnych.

 

Dodatkowo miasto to znajduje się w gronie 10 najlepszych celów podróży w Polsce według światowych witryn turystycznych. Dlatego warto wziąć je pod uwagę podczas planowania wakacyjnego urlopu.

 

Dlaczego witamina C jest szczególnie ważna dla organizmu człowieka?

Witamina C wpływa korzystnie na pracę układu odpornościowego, wspomaga utrzymanie zdrowych, elastycznych i ruchomych stawów, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, wspiera utrzymanie prawidłowej pracy układu moczowego, zapewnia właściwe funkcjonowanie układu oddechowego i pokarmowego, a także wspomaga gojenie ran (skaleczeń) skóry oraz błon śluzowych. Tylko jedna substancja, a tak wiele korzyści. Człowiek niestety nie potrafi samodzielnie syntetyzować jej w wątrobie, więc bardzo istotne jest dostarczenie jej przez układ pokarmowy. Witamina C jest szczególnie ważna jest dla kobiet w ciąży i niemowląt – dla nich jest bezwzględnie niezbędna. Jednak bez względu na aktualny okres życiowy czy miejsce zamieszkania, każdy powinien zapewnić swojemu organizmowi prawidłowy poziom witaminy C.

 

Body Empire® – producent kosmetyków, których jesteś wart

Body Empire® to uznany na świecie producent suplementów, kosmetyków, dermokosmetyków stworzonych z myślą o ludziach aktywnych, świadomie dbających o swoje zdrowie i ciało, a także ceniących naturalne produkty najwyższej jakości. Marka oferuje najbardziej skuteczne serie preparatów opartych na bioaktywnym, naturalnym kolagenie oraz niezwykle skutecznej i nowatorskiej ektoinie. Opierając się na pracy znanych i cenionych naukowców, używając wyłącznie naturalnych substratów, przygotowane zostały dermokosmetyki o wręcz spektakularnym działaniu. Preparaty przygotowane są dla osób dotkniętych trądzikiem różowatym, polecane są także jako najwyższej jakości preparaty dla skóry wrażliwej czy atopowej. Bez względu na to, który produkt z naszej oferty wybierzesz, w niewielkim czasie przekonasz się, że dermokosmetyki i środki pielęgnacyjne oferowane przez Body Empire® przyniosą zdecydowaną poprawę stanu Twojej skóry.

 

 

 

 

Back to top