Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Augustów

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży – Augustów

Augustów – zielona przystań

Witamina C – wzmocnienie organizmu mieszkańców Augustowa. 

 

Augustów to miasto w województwie podlaskim, leżące na obszarze Pojezierza Litewskiego, nad rzeką Nettą. Położone jest na terenie Zielonych Płuc Polski i otoczone jest siedmioma jeziorami i lasami Puszczy Augustowskiej, przez co jest znanym ośrodkiem żeglarskim i uzdrowiskowym. Co więcej, Augustów leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Wigierskiego Parku Narodowego i 25 km od Biebrzańskiego Parku Narodowego.

 

Augustów jest miastem uzdrowiskowym, nie tylko przez położenie na terenach zielonych, ale także w obszarze występowania drzew iglastych i torfów borowinowych o właściwościach leczniczych, które wydzielają substancje bardzo korzystnie wpływające na układ oddechowy i krwionośny.

 

W okolicach Augustowa możemy znaleźć także ostoję ptaków Puszczy Augustowskiej, wraz z Doliną Rospudy, Wigierskim Parkiem Narodowym i licznymi rezerwatami. Na południe od miasta znajdują się także obszary chronione programem Natura 2000, takie jak np. Ostoja Augustowska.

 

Dzięki położeniu na dzikich zielonych terenach, Augustów to doskonały wybór na odpoczynek od zgiełku miasta.

 

 

Witamina C – sposób na wzmocnienie organizmu

Królowa witamin – tak często określana jest witamina C, której właściwości i rola w ludzkim organizmie są nie do przecenienia. Niestety ludzie należą do nielicznej grupy ssaków, którą natura pozbawiła możliwości syntetyzowania jej w wątrobie. Dlatego tak ważne jest dostarczenie odpowiedniej dawki witaminy C za pośrednictwem układu pokarmowego. Dla organizmu ludzkiego najkorzystniejszym sposobem na dostarczanie witaminy C jest oczywiście pozyskiwanie jej z pokarmów. Jeśli nie jest to możliwe, najbardziej racjonalnym rozwiązaniem jest suplementowanie witaminy C w postaci naturalnych preparatów, pozyskiwanych z roślin. Przykładem takiego produktu jest Natural Vitamin C marki Body Empire®. Jest to produkt w 100% naturalny. W jednym gramie ekstraktu znajduje się aż 700 mg czystej i przede wszystkim naturalnej witaminy C. Naturalna witamina C w porównaniu z syntetyzowaną jest nie tylko lepiej przyswajalna przez organizm ludzki, ale również do pięciu razy bardziej aktywna. Tym bardziej warto szukać naturalnych źródeł witaminy C i to z nich czerpać korzyści, a tych jest naprawdę niemało.

 

 

Body Empire® – suplementy diety na miarę Twoich potrzeb

Body Empire® to uznany producent suplementów diety i kosmetyków opartych na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Suplementując dietę produktami Body Empire®, dostarczasz swojemu organizmowi wartościowych składników mineralnych i witamin, które są niezbędne w codziennej diecie. Zdrowe mocne włosy i paznokcie, odżywiona skóra, przyśpieszony proces spalania tkanki tłuszczowej, zachowanie szczupłej sylwetki bez efektu jo-jo, opóźnienie procesu starzenia się organizmu to tylko niektóre korzyści stosowania suplementów Body Empire®. Ponadto nasze kosmetyki opracowane zostały w oparciu o najwyższej jakości Kolagen rybi, Ectoinę i Matrixyl znane ze swoich właściwości regeneracyjnych i naprawczych. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, lepiej odżywiona, a jej młodzieńczy wygląd pozostaje na dłużej. Naturalne dobrze przyswajalne składniki oferowanych produktów przyczyniają się do osiągania spektakularnych efektów. Skuteczność działania produktów Body Empire® poparta jest licznymi badaniami naukowymi. Dlatego też za bezpieczeństwo produktów marka bierze całkowitą odpowiedzialność.

 

Back to top